Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában az a divat, hogy a...

Mostanában az a divat, hogy a fiúk szörtelenítik a lábukat, mert bámerre járok ezt látom a fiataloknál? Kűlföldön már az idősebbeknél is. Azt nem hiszem, hogy nem nő rajtuk a szőr

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is sok fiút látok legyantázott lábbal :S Egyáltalán nem férfias.
2013. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
én is sok ilyet látok,egyszerűen undorító,azokról meg nem is beszélve akik valami pirított csajokkal enyelegnek és több rajtuk a rózsaszín mint a lányon,de persze ők a menő csávók
2013. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hol láttok ti ilyet? de komolyan. ez nekem urban legendnek tűnik.
2013. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az dúrva én még nem láttam ilyet,remélem nem is fogok:O
2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen ismerősöm van, de ő azért szőrteleníti a lábát, mert versenyszerűen biciklizik, és oda ez elvileg elvárás.
2013. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is sorra látom. múltkor focista villogott ott leborotvált lábbal. miért? nem az a lényeg, hogy sportosak, FÉRFIASAK legyenek?
2013. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom ti merre laktok. ha úgy lenne, ahogy mondjátok, már biztos feltűnt volna.
2013. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Változik a világ. Pár éve csak a lányok szedték a szőrt a lábukról, hónaljukról. Ma már szinte elvárás, hogy a hónaljról, intim részről is szedjék a fiúk. 10 év, és a fiúk is alapból szedik a lábukról. Nincs evvel semmi baj. Különbem is, ki mondta, hogy a szőrtől lesz férfias valaki? És mi van, ha meleg? Az ő dolga, senkinek semmi köze hozzá, honnét szedi le a saját szőrét. Milyen egy széklet maradi szittyista ország ez.
2013. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
meleg ismerősöm valahogy rajta tudja hagyni, de heterók sorra nem. soha nem fogom megérteni. na mindegy, majd talál valami mást amitől férfias lesz.
2013. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hmm az fura. Én még nem találkoztam pedig szőrtelen fiúlábbal, főleg nem heteróval. Lehet, hogy nem is heterók, nem? Meg pl úszók biciklisek bicikli és motor futárok sokan leszedik, meg sok fiú, fiatal férfi metroszexuális és aki az, ott belefér, vagy alap, hogy leszedik. Én régebben kipróbáltam és másképp lehetett érzékelni a külvilágot, vagy hogy mondjam, nem volt olyan melegem, a víz gyorsabban megszárad, tetszett, de utáltam csinálni, így újra szőrös, még szerencse, hogy nekem olyan szőkeszőrös vagy mi, és nem is olyan nagyon csak enyhén. :) Ám szerintem nem attól lesz valaki férfias, hogy szőrös, hanem a tettekben mutatkozik meg, hogy milyen ember. :)
2013. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!