Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjön egy 30...

Hogy öltözködjön egy 30 körüli férfi, hogy a nőkben az öltözködésével pozitív benyomást keltsen?

Figyelt kérdés

Divatból analfabéta vagyok, tehát mindent úgy írjatok, mintha egy 3 évesnek írnátok. :)


Azt tudom, hogy az öltöny bejön nektek, de most mindennapi viseletre gondolok, szabadidős öltözékre.


A farmer + póló + sportcipő használható (ha nem hülyén vannak összeválogatva a színek), vagy az már ebben a korban gyerekes?


Ha pólónál maradunk, a dereka el legyen rakva, vagy szabadon lógjon?


2013. júl. 5. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En azt szeretem ha egy pasi elegansan lezser! Siman jo az edzocipo, haromnegyedes gatya trikoval, vagy tanga papuccsal is! De neha egy ing is igen jol tud kinezni! A stricikopogos cipo es tarsaitol rosszul vagyok. Oltonyt meg csak alkaomakra, v ha olyan a melod sztem :)

26/L

2013. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oké, térjünk vissza egy kicsit az analfabetizmushoz...


Mi az a háromnegyedes gatya? A térdnél lentebb érő rövidnadrág?


Tanga papucs??? Az, amelyik a lábujjak közé megy? Aú...


Stricikopogós cipő??? Az micsoda?


Sportcipő alatt a hivatalosan edzőcipőnek nevezett dologra gondolok, ami kb. 20-30 éve változatlan formában létezik. Semmi extra, nem stoplis, nem konzerv cipő stb.


Farmer + pólóról nem kaptam véleményt.


Egészítsük ki hidegebb időben hordható ruhával is, ahol a rövidnadrág meg a papucs nem játszik. A (géppel) "kötött" pulóver jó, vagy rossz? Ha rossz, mi legyen helyette?

2013. júl. 5. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
A haromnegyedes ami terdig vagy terd ala er, ebbol azok a legjobbak amik szinesek, kek, terepszinu, zold... A farmert ilyenbol nem eroltetnem :D hozza triko fekete, feher, mintss, feliratos vagy polo. A regi tipusu edzot inkabb csak edzoterembe tudom elkepzelni. Ha bemesz mondjuk egy playersroomba, vagy hadonloba rengeteg mai divatnak megfelelo csukat talalsz. A tanga papucsot meg 2alkalom es megszokod :) a polo meg hossztol fugg h beturod-e farmerbe. Kotott pulcsi kuka! Helyette mondjuk zippzaras, kapucnis;)
2013. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem fogsz egységes választ kapni. Mindenkinek más tetszik... de ezzel biztos nem mondtam újat. :)


Nekem a sportosan elegáns.


Pl.: rövid ujjú ing farmerral + hozzá egy sportzakó

egy zakó egy egyszerű farmer+póló összeállítást is fel tud dobni

Kiegészítők: szép bőr öv és óra. Semmi nyakörvszerű nyaklánc meg hasonlók!

Farmer helyett vászonnadrág is mehet.


Lapozd ezt át:

[link] - elég közel áll ahhoz, amire gondolok.

2013. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ebből kicsit azt a következtetést vonom le, hogy nem követve a divatot nem lehet jól kinézni. Talán az én hibám, mert ezt a szót használtam. Nem feltétlen a trendi kinézet érdekel, hanem az, ami nem gáz, ami nem kelt rossz benyomást.


A kötött pulóverrel mi a gond? Nem azokra gondolok, amik olyan nagymama stílusúak, hanem a konszolidált formára, ami alakra és stílusra egyezik a többivel, a kötés inkább az anyag jellegét adja, nem a mintázatát. Színe/mintája egyszerű, ne csiricsáré. Ez is gáz?


A kapucnis pont az, amire én azt mondanám, hogy gyerekes, vagy azt, hogy amerikai rappereken tudom elképzelni.

2013. júl. 5. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Kerdezted a velemenyunket. Ha nem koveted a divatot, trendi nem leszel. Ha sajat stilusod van akkor egyedi leszel.Mindenki azt viselje amiben jol erzi magat, es amit leginkabb onmaganak erez. De akkor nem ertem minek kerdezed....
2013. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne vedd magadra, nem vitatkozom. A lényeg, mit fentebb is említettem, hogy kiszűrjem, hogy mi az, ami gáz, és mi az, ami normálisnak mondható. Talán félrevezető a kérdés, de szerintem nem csak trendi öltözékkel lehet jó benyomást kelteni, egy teljesen átlagos, ugyanakkor tiszta, igényes is jó lehet. Egyébként meg köszönöm a választ, nehogy megsértődj azért, mert pontosítok, visszakérdezek stb.
2013. júl. 5. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem sertodom, :) dehat te kerdezted :)

[link]

na nalam ez a stilus a nyero, de tenyleg mindenkinek mas jon be :)

2013. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, ízlések és pofonok. Nekem ez nagyon határozottan nem tetszik, de azért köszi az infókat.


Jöhet még a többiektől is, elvileg ez a kategória tele kéne, hogy legyen hölgyekkel. :)

2013. júl. 5. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ez a stílus jön be :) De azért sok függ a kisugárzástól is, nekem tetszett már egy egyszerű farmeres - fehér pólós fiú is :)
2013. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!