Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér lány milyen fürdőruhát...

Kövér lány milyen fürdőruhát vegyen fel strandra?

Figyelt kérdés

Már 3 éve nem voltam strandon, de most a párommal elmegyünk, és nem tudom , hogy milyet kéne vennem...

176 cm 83 kg


2013. júl. 6. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fehéret, és túl mintásat semmiképpen. te érzed, vannak kövér lányok akik bikinit vesznek..
2013. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyesmiket:

[link]

Különben sem olyan fontos,hogy miben vagy a strandon,mert az ember azt hiszi,hogy az emberek foglalkoznak azzal,hogy hogy néz ki,pedig ez nem igaz.A lényeg,hogy neked tetszen a fürdőruhád,és hogy érezd jól magad!;)

2013. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fürdőruhában gondolkodsz,mindenképp valami egyszerűt,vagy olyan mintásat,ami az előnyeidet emeli ki. Én a 160 centimhez 68kg vagyok,és teljes nyugalommal húzok bikinit. Az a lényeg,hogy te jól érezd magad. Ne arra gondolj,hogy jó ég,mekkora hadam van,hanem arra,hogy hű,milyen jól kitölti a mellem ezt a rucit! :)

A hozzáállás a lényeg,nem ismerlek ugyan,de szerintem majdnem bármiben nagyon szép leszel :)

2013. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan bikinit válassz, aminek az alsórésze magasabb, tehán ne a csípődig érjen, hanem a csípőd és a legalsó bordád közötti félúton legyen vége. Sok sikert a strandoláshoz!
2013. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!