Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a Deichmanban egy...

Vettem a Deichmanban egy cipőt, van esély a cserére az alábbi körülmények között?

Figyelt kérdés

Vettem egy magassarkú szandált, de amíg hazaértem (15 perc) nem bizonyult megfelelőnek, kényelmetlen volt. Sajnos az utcán voltam benne, otthon megtakarítottam amennyire tudtam, de egyből levágták hogy használt, mert a sarka és az orra már kezdett szétmenni, így nem cserélték ki. Hivatkoztam a garanciára is, hogy ha már 15 perc után elkezd szétjönni, akkor mit várjak később? Jöjjek vissza a szétszakadt cipővel és akkor visszaadják az árát vagy kicserélhetem más típusra? De ők csak azt hajtották, hogy ezt így nem tudják eladni...


Járt már valaki így? Mit tehetnék?



2013. júl. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nem viszont probald meg az árkádba ezek ósszekóttetésbe vannak bármely deichmannba visszaviheted.vadásztam egy szandira hetek óta aztan egyszer csak latom van a méretemben. Kinyitom a dobozt simán látszott hogy használt. Kivéve a sarka de abban meg nem volt benne a pőtflekni gondolom azt kicserelte és így vitte vissza. A talpan siman latszott hord hordva volt és az orran is meg belül is. Probqld meg a fleknit kicserelni es akkor hatha meg ha ezt az arkadban visszavettek akkor ott lehet lazabbak. Akcios cipőról van szó és azt mondtak azelőtt héten abbol tuti nem kapnak. Hát kaptak valaki visszavitte de nem volt gusztusom megvenni
2013. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fenyegetőzz nekik a fogyasztóvédelemmel nyugi vissza fogják azonnal venni:)
2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21:08

Te milyen álomvilágban élsz? A fogyasztóvédelem nem arra van, hogy az egyszer hordott, de kényelmetlen cipőt visszavegyék. Ezt már bebukta a kérdező. Ha tovább hordod és szétjön, akkor kérhetsz cserét, de azért, mert utólag úgy döntesz, hogy nem kényelmes, azért nem.

2013. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ha végig olvastad volna amit a kérdező kiírt akkor azt is olvastad volna,hogy oda írta jön szét a cipő-.-
2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbld meg mégjobban szétszedni és akkor hátha jobban visszaveszik ha minden kötél szakad a garanciára hovatkozva hogy teljesen szétment ha az 1. Tipp nem válik be.
2013. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!