Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha átlátszik a...

Nagyon gáz, ha átlátszik a szoknyám?

Figyelt kérdés
Vettem egy fehér muszlinruhát. Sajnos csak itthon vettem észre a nappali fénynél, hogy eléggé átlátszik a szoknyarészénél, teljesen kivehető az alsóneműm, hiába a ruhával megegyező (fehér) színűt vettem alá. Pedig alsószoknya része is van, de annyira vékony muszlin anyagból van az is, hogy így 2 rétegen keresztül is rendesen átlátszik. Nem tudom, mit csináljak, amúgy nagyon csinos ruha. Legingssel meg nem az igazi. Szerintetek nagyon durva, ha átlátszik? Már arra is gondoltam, hogy valami vastagabb pamutanyagot kéne az alsószoknyarészbe belevarrni. Szerintetek?
2013. júl. 8. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem is van egy fehér ruhám és nagyon durván átlátszik, ezért nem is hordom. Én is ott szúrtam el hogy nem nappali fénynél próbáltam, de ugyebár az üzletből nem vihetem ki :/ Inkább varrj alá valamit, vagy valami más alternatívát találj ki, de úgy ne hord! Főleg ha nem szeretnél kellemetlen pillanatokat.
2013. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne a ruha színével egyező fehérneműt vegyél alá, annak semmi értelme, hanem bőrszínűt, akkor nem fog annyira átlátszódni. Próbáld ki. :)
2013. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!