Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Laza IT céghez milyen ruhában...

Laza IT céghez milyen ruhában menjek interjúra, hogy azért komolynak nézzenek, de ne makkoscipő-öltönyben menjek de mégis elegánsan?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 10:59
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem ekkor a legelőnyösebb egy magasabb sarkú cipő amibe menni tudsz egy szoknya egy blúzzal vagy egy ruha és rá minden féle képpen egy boleró féle csinos női öltönyke nekem ez edddig mindig bevált
2013. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok de köszi :D
2013. júl. 12. 11:05
 3/6 anonim válasza:
Az interjúra vegyél fel egy rendes öltönyt, aztán ha felvesznek akkor majd mehetsz papucsban és rövidnadrágban is dolgozni ha olyan lazák.
2013. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ing és vászonnadrág elegendő. De ne sportos cipővel. :)
2013. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ing, szövetnadrág, elegáns cipő. Én így mentem és felvettek. Az ing lehet rövid ujjú is, ha kánikula van.
2013. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cydor válasza:
t csoportnál kockás ing, hosszú vászon nadrág (így voltak öltözve az interjúztatók is. (juliusban) felvettek. (igaz amit ajánlottak én nem fogadtam el.. néhány lap üresen volt hagyva a szerződésben, hogy majd készöbb pótoljuk, és olyan dolgokra hivatkozott pl munkaköri leírás amit még ők sem tudtak.) így nem írtam alá :-)
2014. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!