Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól lehet magassarkút hordani?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és nem sokára esküvőre fogok menni,mint vendég. Van egy gyönyörű szép ruhám,amihez fehér cipőt keresek,de eddig a lapos sarkúak közel nem tetszett semmi,és lassan kimegyek az időből. Hordhatok egy ilyen alkalomra magassarkút?
2013. júl. 12. 23:49
 1/7 anonim válasza:
Igen!! Én 13 éves vagyok és olyanokra hogy évzáró meg ilyenek csak oda szoktam hordani.
2013. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen sőt esküvőre nagyon jó a magassarkú:)14 éves korban simán
2013. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez attol fugg. egy 5centis sarkut nyugodtan hordj 14 evesen unnepekkor. de mondjuk azert egy 9-10 centiset ne vegyel fel mert szerintem meg jarni se birnal benne mivel nemvagy hozza szokva. szerintem a 8-10 centis magassarkut 16 evesen szokas elkezdeni hordani a kisebb sarkut meg 14 evesen :)
2013. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esküvőre és egyéb alkalmakra nyugodtan hordhatsz 4-5 centis magas sarkút 14 évesen. Pár évvel később, pár centivel magasabbat. Habár nincs rá szabály. Én 17 éves vagyok mégse flangálok 10 centis sarkú cipőben mert 8 cm felett már egészségtelen a lábnak és nem is szeretnék orrabukni, meg buli végén mezitláb tipegni haza a kezemben egy 16 centis tűsarkúval mint a mai tinik. :)
2013. júl. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
horhatsz esküvőre is, meg pár eseményre nyugodtan, ha jobban nézel ki benne.
2013. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. júl. 13. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted ilyen eseményekre, nekem sem tetszenek a lapos talpúak, én 15 évesen kb. 6 centis magassarkút vettem fel néhányszor. Csak ha nem tudsz benne menni, előtte gyakorolj :)
2013. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!