Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vatera. Átverés vagy valami...

Vatera. Átverés vagy valami ritka cipő?

Figyelt kérdés

Hello.

Találtam két elfogadható áru és jónak tűnő cipőt a vatera nevű oldalon. Arra lennék kíváncsi, hogy miért nem találok sehol máshol a neten ugyanilyen színű, és típusú cipőt?

Link:

Nike

[link]


Adidas

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert egyféle cipőből nem gyártanak túl sokat, főleg a nevesebb cégek, mint az Adidas, Nike, Vans, stb. És amit tavaly még lehetett kapni, azt idén már nem.

Néha én is keresem az ilyen kifutó termékeket és általában rájövök, hogy nekem ilyenem mégsem lesz.

2013. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszod.

Akkor bízhatok benne, hogy eredeti? :)

De ezt a nike-ot sehogy sem találom, mondjuk az adidast sem. :D

2013. júl. 13. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Adidas 100%,hogy eredeti,de a Nike abba nem vagyok biztos,az olyan kínai hatást kelt :D
2013. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D mondjuk az adidasról is lehetne egy kép amin látszik, hogy a talpán is benne van a márkajel.
2013. júl. 17. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: már miért ne gyártanának, ezek nem luxusmárkák, csak sportmárkák, egyféle cipőből minimum több tízezres nagyságrendben készülnek példányok. Aki egy picit otthonosan mozog a hamis dolgok világában, tudhatja, hogy vannak nagyon gagyi, egyből kiszúrható darabok, meg vannak profin összerakott, csak alapos vizsgálás után kiszűrhető darabok. Az eladó az utóbbival vaterázik.
2013. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges.
2013. júl. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!