Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Két hét múlva megyek esküvőre...

Két hét múlva megyek esküvőre és milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok..nem vagyok sovány de kövér sem. A szoknyát nem igazán szeretem
2013. júl. 14. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ilyen overál szerűség?

Szerintem egy magassarkúval és kiegészítőkkel

nagyon jól néz ki.


[link]


Nézz itt szét,nagyon sok jó ruha van! :)

2013. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) majd nézelődök :) ha valakinek van vmi ötlete nyugodtan írjon
2013. júl. 14. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom am mennyire van időm rendelni...mert 8-10 nap a szállítás és ha kicsúszok?
2013. júl. 14. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha felhívod őket és telefonon rendelsz,megmondod,hogy elsőként hozzák már ki,mert esküvőre mennél benne,hidd el

megteszik! :)

1-es voltam

2013. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akarsz ruhában vagy szoknyában menni, akkor felvehetsz egy szövetnadrágot egy elegánsabb felsővel:

[link]


Viszont amúgy is valószínű meleg lesz, így szerintem érdemes lenne venned egy alkalmi ruhát, ki tudja mikor lehet szükség rá. Ha azért nem szereted a ruhákat, mert nem takarják a lábad, akkor olyat javaslok, ami földig ér.

[link]


Arra figyelj igazából, hogy nem illik teljesen fehérben és feketében menni, valami könnyű, nyári ruhában simán elmehetsz. Illetve ha templomi esküvő lesz, akkor ne pakold ki amid van, a ruha takarja a térded és lehetőség szerint a vállaidat is. Amúgy az A vonalú szoknya az az aduász, ami minden alakon jól mutat, mert áldásosan takar.

[link]


[link]

2013. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!