Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha elkészíthető házilag...

Ez a ruha elkészíthető házilag? (bővebben leírásban + kép)

Figyelt kérdés

Az őszi Animeconra szeretnék eljutni, és egy ilyen cosplayba szeretnék öltözni. Meg lehet csinálni szerintetek házilag? Ha igen hogy? Esetleg hasonló ruhát venni valahol?


[link]



2013. júl. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy dolog. Veszel egy fekete mellényt, rövidárúba szalagot. Szerintem 5cmnél szélesebb nem kell. Körbe rávarrod.

Az alsóhoz pedig csak egy fehér rövid nadrág kell és egy fekete szoknya amit szétvághatsz és a nadrághoz tűzhetsz.

Nem kell komoly varrási tapasztalat hozzá egy anyuka 1-2 délután alatt megtudja csinálni.

2013. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
natsu <3 amúgy simán összelehet hozni úgy ahogy az előttem író javasolta vagy veszel anyagot és kiszabod /kiszabatod és össze varrod kézzel(egyik cosplayem nekem is úgy készült hogy egy varrónő ismerősöm kiszabta én meg összevarrtam)
2013. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondolkodtam rajta hogy megvegyem.. :)
2013. júl. 16. 08:31
 4/4 anonim válasza:

Szerintem megvenni felesleges max a sálat, de a többi az elkészíthető :)


am azon gondolkoztam, hogy h-h nem csúszik ki a lába abbóla papucs-szandálból ? xD

2013. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!