Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pólót, galléros pólót vagy...

I hate this world kérdése:

Pólót, galléros pólót vagy inget hordjak? 19/F

Figyelt kérdés

Felakarom újítani a ruhatáramat, akarok venni kb 25 felsőt meg 5 gatyát. felsőből csak 1 félét akarok venni (póló vagy galléros póló vagy ing)


szerintetek melyik kombináció jobb egy 19 éves srácnak?


1. farmer + póló + tornacipő/sportcipő

2. farmer + galléros póló + bőr sportcipő

3. kicsit elegánsabb gatya (fekete vagy barna) + ing + elegánsabb cipő



2013. júl. 15. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan nem lehet h tornacsuka, farmer, ing? *-*
2013. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még átgondolom :D
2013. júl. 15. 23:17
 3/8 anonim válasza:
Szerintem egyszínű póló vegyesen galléros és sima is, kerek és v-nyakú, sőtét egyszínű farmerrel, koptatás nélkül.
2013. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az vedd fel a tipikus egyetemista külsőt, állj be a sorba...a galléros póló lehetőleg XXL-es legyen-.-"

Komolyra fordítva a szót nem vagy te 50 éves hogy galléros pólót meg ilyeneket hordj. Pólót vegyél farmergatyával tornacsukával. Az ilyen kínai sportcipőket is felejtsd el.

Nekem egy nekem egy kedves stylist néni azt tanította, hogy nem kell sok cucc, de tudjuk kombinálni, szóval szerintem sok az a 25 póló o_O Kevesebb de stílusos darabokat vegyél. A maradék pénzed tedd be szépen a malacperselybe, aztán lehet változik az ízlésed, és akkor nem marad a nyakadon 25 ruhaipari hulladék.

Amiket írtam jó szándékkal tettem tényleg csak okosan ;)

2013. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem leginkább az 1-es..de nem értem, miért nem lehet kombinálni? Így tök fölösleges pl 25 póló:D eleve felesleges szerintem ennyi, de akkor már vegyél pl x pólót, x inget stb.
2013. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy egyet értek, hogy hülyeség 25 egyforma fazonú felsőt venni..elég unalmas stílusod lesz tőle. Inkább legyen változatos.
2013. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A stílusodtól is függ,meg a viselkedéstől, érettségtől.

Nekem személy szerint a 3-as jön be a legjobban, mindig is szerettem férfiakon.

Talán még max. a 2-es, de az első semmiképp, de pólót fel tudsz venni vászongatyával is például és máris elegánsabb egy kicsit.

2013. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Galléros pólókat én szeretem a fiúkon, bár az én korosztályomból talán 1-2 fiú van, aki olyat hord. A nagy feliratos, feszülős, V kivágású pólós fiúk... azok nem jönnek be. Esetleg, még a sima, normál fazonú pólók.

Ingből sem kellenek olyan komoly színek, nyugodtan lehet normálisabb kék, szürke, akár bordó ha találsz hozzá olyan cuccokat, illetve a kockás ingek is jók. Vegyél vegyesen, ne egyszerre mindent, ami megtetszik, azt vedd meg. Ha valami nem olyan jó, ne vedd csak azért meg, mert még kell 2 póló. :)

2013. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!