Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 21 éves vagyok,168 cm 90...

21 éves vagyok,168 cm 90 kiló. Milyen ruhákat hordjak, hogy ne legyen nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűbb lenne ha fogyókúráznál és nem éreznéd magad kellemetlenül. Amit semmiképp ne: 3 számmal kisebb gatyát amire rábluggyan a háj, simulós pólót mi kirajzolja a hurkákat. A többi mehet de a neten találsz divattippeket duci testalkatra.
2013. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűbb lenne elkezdeni kicsit fogyókúrázni, és akkor nem kellene ezen gondolkoznod. Itt a nyár, járj el futni, diétázz kicsit, és máris jobban fogod magad érezni :) Egyébként, a neten találsz csomó tanácsot erre a problémára, ami biztos, hogy ne vegyél fel pl csíkos felsőket, és túl szűk ruhákat
2013. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy olyan súlyfelesleg,ami az egészséged rovására is mehet, szóval én is inkább azt mondom, hogy válts életmódot. eltakarni nem igazán lehet, öltözködj visszafogottan és ízlésesen, ennyit tudok mondani.
2013. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne hordj feszülős nadrágokat, a cicanadrág kifejezetten nem jó, fekete ruhák karcsúsítanak. Most nyáron ruhákat hordj, ami a mellednél feszül, a hasadnál takar, és kb. térdig érjen :) Például az ilyen szerelés jól mutat hűvös nyári estéken farmer dzsekivel :) A hajad ha nem rövid akkor bontsd ki ha nem sülsz meg, mert az nyújtja az arcot. (állnál érdemes hosszabra hagyni a tincseket). Laza pólók, laza szoknyák :) Rakj fel vidám sminket, hordj hosszú nyakláncokat. És ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor kezdj el sportolni, diétázni. De persze ezt könnyű mondani, tudom. Nekem olyan a genetikám, hogy egyetlen vacsora is meglátszik rajtam. Ha gondolod, olvass utána a rostdiétának, mert az hatásos, és éhezni sem kell. Neten meg találsz tornákat, így ki sem kell mozdulnod. Én a Tae Bo-t ajánlom, egy edzéssel 500-800 kalóriát elégetsz :)
2013. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez már olyan felesleg, amit nem tudsz eltakarni semmilyen ruhával. Tudom, mert én is voltam 80 kiló,ehhez a nmagassághoz, és bármit vettem fel nem állt jól.
2013. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!