Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek az összeállítás...

Tetszenek ezek az összeállítások? Ti felvennétek? (megfelelő helyre, alkalomra)

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]



2013. júl. 16. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
az, hogy random ruhákat random ékszerekkel, mellesleg nem túl ízlésesen kombinálsz, még nem nevezhető "összeállítás"-nak. nekem nem tetszenek, ezekhez hasonlókat a 10éves kishúgom is össze tud rakni.
2013. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1,2,5,6.nagyon jó cuccok.Bizony fel venném.
2013. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem stílusom, így nem venném fel, de amúgy nem olyan rosszak.
2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem az 1,2,3 tetszik a legjobban de a többi is jó.Én felvenném őket de tök mindegy hogy mi mit mondunk mert az a lényeg hogy neked tetsszen és hogy jól érezd magad benne.
2013. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értsek az elsővel. Talán még az elsőt venném fel.
2013. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összes tetszik, talán a kék fordros ruhát nem venném fel mert nem illik az alakomra, de az is szép :D
2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha neked tetszik, és jól érzed magad benne, akkor vedd fel. Ne mások véleménye alapján dönts. Lehet akármilyen szép egy ruha, ha nem érzed jól benne magad, és nem vagy benne magabiztos, az látszani is fog rajtad, és máris nem lesz olyan csini az szuper jó összeállítás.
2013. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!