Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezzek rockos ruhákat?

Honnan szerezzek rockos ruhákat?

Figyelt kérdés
A szüleim nem nagyon tolerálják, hogy stílust váltottam. De hát mire számítottak? A helyzet az, hogy nem nagyon van elég pénzem ahhoz, hogy ruhákat vehessek magamnak, az ősök pedig egyszerűen leráznak. What the Hell? Mit csináljak?
2013. júl. 17. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

turkálókat tudom ajánlani, nem rég a Guns and roses-es pólót és egy Marsall erősítőset vettem, darabját 250ft-ért úgy, hogy semmi bajuk nem volt. akkor még tavaly szintén turkálóban találtam Iron Maiden-es pólót, az is kb 350-400ft volt így és annak sem volt semmi baja.

szóval ha megteheted, ha van időd, meg pár száz forintod és persze kedved keresgélni, akkor nézz be turkálókba, akár kilósba (ott találtam a fentieket) akár darabárasba, bár az drágább is.

2013. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!