Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen koktélruhát ajánlanátok...

Milyen koktélruhát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
szóval van már elég sok ilyenem de visszatekintve egyik sem volt jó választás. kicsi a mellem szóval valami olyan kellene ami pántos vagy 'fedett' benne a vállam. milyen szabásút érdemes vennem? linkelhettek is esetleg. szalagavató bálra, esküvőre valót

2013. júl. 18. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
annyit tudok a divatról, hogy kismellű nők mély dekoltázsú ruhát hordjanak... (erre a mondatra emlékszem az asszony egyik divatműsorából)
2013. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ilyesmikre gondolsz. [link]
2013. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemtom mi a gond nem adja ki.3-as
2013. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2013. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
[link] :)
2013. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek nagy melleim, én úgy vettem észre, hogy a pántnélküli a legelőnyösebb.

Optikailag nagyítja a melleket a fodor, így ha ilyen eredményt akarsz elérni, akkor érdemes olyat beszerezni, ami melnél rakott, de szerintem vannak gyönyörű pántnélküli ruhák, amik nem követelik a hatalmas melleket.

2013. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a pántnélküliek állnak ilyenkor a legjobban. Ilyesmi fazonú ruhák kicsit "nagyítanak" : [link]

De szerintem az egyszerűbb, mellrészél is sima ruhák is jól mutatnak: [link]

Ha magas és vékony lány vagy akkor az ilyenek is nagyon jól állhatnak szerintem :) : [link]

Ja, majd elfelejtettem :), szerintem a felsőrész ne legyen kivágású, inkább egyenes (mint az első képen, amit linkeltem). :)

2013. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!