Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kékes-fehéres (kék dominál)...

Kékes-fehéres (kék dominál) cipőhöz passzol a fekete zokni?

Figyelt kérdés
Nekem tök mindegy, csak mit diktál ma a divat arra lennék kíváncsi. Előre is thx.

2013. júl. 18. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki a mai divatot akarja követni, akkor nyugodtan hordhatja így, mert manapság az a jó, ha ízléstelenül hordasz mindenféle színű cuccokat, lehetőleg minél ocsmányabb szabással, felirattal, kiegészítőkkel.. Én spec. nem venném fel együtt ezt a kettőt és úgy egyáltalán, nem hinném, hogy bármihez is felvennék olyan cipőt, ami kék-fehér. (20L)
2013. júl. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sötétkék, és a nadrág hozzá fekete, akkor igen. Az a legjobb, ha a nadrág is hasonló színű, mint a cipő, tehát sötétkék, és hozzá a zokni is sötétkék.


Amikor a cipő és a nadrág különböző színű, akkor sokszor fejtörést okoz, milyen színű zokni illik hozzá: a cipő, vagy a nadrág színével megegyező?


valahogy közelíteni kel a kettőt, illetve a hármat egymáshoz, hogy ízléses legyen.

2013. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Thx.

Elso: fradista vagy vagy mi a baj a kek-feher cipovel? Nekem szinte teljesen mindegy milyen, ha jol nez ki.

Masodik: a zoknihoz kell asszem csak mennie a ciponek. Lehet, h a feher zokni jobb lenne, de maradok akkor is a feketenel, titokzokni ugyis, szoval nem nagyon latszik.

2013. júl. 19. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok.. nem vagyok fradista, annyi az egész, hogy én csak az egyszínű cipőket szeretem. Valamiért utálom, ha az öltözékemben 3-nál több szín van és az a 3 is legyen hasonló árnyalat, vagy kontraszt.. Lehet, hogy én vagyok az abnormális ilyen téren, de ha már a cipő+ zokninál megvan a 3 szín ráadásul nem egy zokniminta miatt, hanem a cipő miatt, az nekem már sok.
2013. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En se gondoltam komolyan, biztam benne, h nem szurkolsz egy olyan sz*r csapatnak, na jo a keziseknek lehet. : )
2013. júl. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!