Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktatok venni viszonylag...

Hol szoktatok venni viszonylag olcsón csinosabb fehérneműket?

Figyelt kérdés
Csinosabb, szexibb darabokat szeretnék. Hol lehet venni viszonylag jó áron bugyikat? Ahol nézem mindenhol min. 1500 ft darabja, ennyit nem adnék érte. Amúgy általában kínaiban veszek, de ott nem találok igényesebb, csábosabb darabokat.. :D
2013. júl. 19. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm..én külföldön szoktam, ott nagyon olcsó meg tudom venni. De én itthon a kínaiban is szoktam találni! Persze nem mindben, kell egy kis utánajárás, de nem reménytelen a helyzet.
2013. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben vannak szép fehérneműk. Most leárazás is van, nézz be oda, hátha találsz valamit.
2013. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Takko-ban is vannak szép bugyik,

(de szerintem műszálasak, úgyhogy én nem venném meg).

2013. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még várok még, ha tudtok ötleteket. Pesten kellene amúgy, akár egy kis belvárosi üzletet is mondhattok, ha tud valaki. :D
2013. júl. 21. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Ázsia Centerben tuti vannak olcsó és szép darabok szerintem..legalábbis azt hallottam, én is majd el akarok oda zarándokolni bugyi-ügyben. : D
2013. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!