Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally Weijlről hogyan lehet...

Tally Weijlről hogyan lehet online rendelni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de nem ajánlom kb 3 hete vettem egy atlétát és foszlik nem vagyok kövér tehát szar az anyag az össze sruhám megy tönkre amit onnan veszek nagyon gáz főleg ennyi pénzért.. egy szar kínaiban jobb minőség van mint ebbe
2013. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

én csak ilyen fazonú cipőket akartam rendelni és ez elég olcsó. :) megérné,ha tönkremenne 1 hónapon belől. :D

csak annyi a baj,hogy nekem online kellene rendelnem. :S de sajnos nem tudom hogyan,az oldalon nem írja.

2013. júl. 20. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:
sehogy. csak a kollekciót mutatja be rendelni nem tudsz.
2013. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) hát így jártam. :D
2013. júl. 20. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első kommentelővel. Amúgy, nem lehet rendelni, nincs webshopja. De ne is nagyon vásárolj Tally-ban, eléggé gagyi minőségi cuccok, legtöbben csak a márka név miatt hordanak olyan ruhákat. Sokkal inkább vásárolj a Bershkaban és a Stradivariusban, és még talán olcsóbbak is mint a Tally. :)
2013. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utana nezek es koszonom szepen. :)
2013. aug. 1. 15:45
 7/7 A kérdező kommentje:
a Bershka tenyleg nagyon jo,mindent ajanlott venni,csak cipot nem. :D cipot sokkal olcsobban lehet piacon vagy boltban venni,de a tobbi sokkal olcsobb,nagyon koszi. :)
2013. aug. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!