Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nem unalmas, ha a...

Lányok! Nem unalmas, ha a pasitok szinte minden nap csak fekete/fehér/szürke/sötétkék ("""férfias""") színű göncöket hord?

Figyelt kérdés
Akárhány nőt kérdeztem, mindegyik ezeket a színeket mondta férfi ruházatra. Tényleg nem unjátok meg? Én személy szerint jobban kedvelem a színesebb gúnyákat.

2013. júl. 20. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ha férfias színeket hord.. ilyen a stílusa is, ez áll jól neki.

De ha neked nem tetszik a barátod ruhája, vegyél neki valami színeset hátha megkedveli :)

2013. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Férfi voltam, gondoltam nem kell külön közölnöm.
2013. júl. 20. 08:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez nekem nem jött le, bár reggel van, lehet azért :D

Akkor hordj színeset, egy lánynál úgysem az fog dönteni hogy összejön-e veled, hogy fekete, vagy zöld póló van rajtad :)

2013. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem unalmas, leginkább én is ilyen színeket hordok, mert nem szeretem az élénk színű ruhákat. De nyilván nem azért fogok elutasítani valakit, mert egyszer egy béna színű pólót vett fel...
2013. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki hord színes ruhát, attól még lehet férfias. Ez függ az összeállításának többi darabjától, a ruhák fazonjától, magától a színek mivoltjáról, harmonizálásáról.
2013. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nkem nagyon sokáig csak fekete/sötét cuccokat hordott :D nem zavart . de már hord színeseket is xD
2013. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából sose érdekelt. :D Alapvetően jobban szeretem én is a sötétebb cuccokat, és vannak színek, amiket férfiatlannak tartok, meg nem szeretem, ha ripacsként öltözik egy férfi, de nem ez a mérvadó a megítélésében. :D Lehet valaki halál unalmas személyiség szürke cuccokban, meg hupililában is. Az sokkal jobban zavar. :D
2013. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén, nem qrvára mindegy? Ha neked a szivárványos ruhák tetszenek, akkor hordd azt. Ennyi.
2013. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is előreszeretettel hord fekete és hasonló semleges színű ruhákat. Egyik ősszel bementem vele a H&M-be, és találtam egy nagyon szép türkiz kékes pulóvert, oda adtam neki, hogy próbálja fel, csak kíváncsiságként. Tudni kell róla, hogy hamuszőkés haja van, szürkés kék szemekkel. Amikor felvette a pulcsit, sokkal élénkebb kéknek tűnt a szeme is, nagy meglepetésemre pedig ő mondta, hogy megveszi ezt a pulcsit, azóta a kedvence. :)
2013. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen: [link]
2013. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!