Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a nők magassark...

Miért hordanak a nők magassarkút? Az miért jó? És a férfiak akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 11:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlenül írtam ki.

Láttam, hogy már van ilyen.

Nem szükséges válaszolni.

Az oldal fenntartói ha olvassák ezt, akkor kérem töröljék ezt a kérdést

2009. okt. 21. 11:18
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne éggessél már : D férfi létemre tuti nem vennék fel magassarkút :D:ASD: , meg hát egyik férfi sem , ezért nem hordanak a férfiak:D
2009. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Okés! De miért?

Világos, hogy a mai társadalom ezt "bvzisnak" ítélné meg, de miért alakult ez ki?

Mi haszna van a magassarkúnak, és ha a nőknek jó, akkor a férfiaknak miért nem?

Amúgy a másik kérdésben nagyon jó válaszok jöttek, csak véletlenül elküdtem mégegyszer.

2009. okt. 21. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nő létemre ritkán hordok magassarkút, van sok szép, de mikor felveszem, mindig megbánom és megfogadom, hogy többet nem veszem fel!Kikészíti a lábam!Teljesen!A derekam is megfájdul tőle!mondjuk 176 cm vagyok, ha felveszek akkor általában minden nőnél egy fejjel magasabb vagyok....én a laposban vagy törpesarkúban sokkal magabiztosabbnak érzem magam!
2009. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
" a magassarkú cipőt azért találták ki, hogy az utcán lévő kosz fölé emelje a nőket" :) ez egy mesében volt ;)
2009. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A magas sarkú cipő ugyanazt a célt szolgálja, mint a smink. "Fokozza" a férfiak érdeklődését, konkrétan: kiemeli a láb vonalát és ez (állítólag) tetszik a pasiknak. Csak akkor szerintem felesleges, amikor a nők hosszú szárú nadrágot vesznek fel, de ezt ők nem tudják... :-)
2009. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
a nőknek sem feltétlen jó. azért hordják h szebb legyen tőle a lábuk. a férfiaknak meg nem céluk az h a lábukat szexisebbé tegyék :D azért nem hordanak.
2009. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hordanék soha magassarkút az biztos, tiszta kínszenvedés meg járni sem lehet rendesen benne.

A férfiak meg szerintem azért nem hordanak ilyet mert nem hülyék hogy kínozzák magukat... ez csak női szokás:P

25/L

2009. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a túlzott magassarkú valóban nem egészséges. Majd később rettenetesen fájó élmény lessz, ha kijön a kislábujjad mellett a "parasztbütyök". Ez csak egy bőrkeményedés ami belül viszont iszonyatosan fáj. Nagyszüleim is ezzel kűzdenek már vagy 20 éve. Most 82 évesek.
2009. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:)) szerintem lehet magas sarkú cipőbe járni kinzás nélkül!ne haragudjatok de gondolkodtatok el azon hogy egy szoknyás kosztümmel hogy néz ki egy lapostalpu félcipő...vagy sportcipő:))röhejes!A férfiakat kevésbé érdeklik a kinézet az elegancia...DE szerintem már aki 12 éven felüli nem hiszem hogy nem látott férfit magass sarkuba...csak kevésbé vagytok jo megfigyelők:P
2009. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!