Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak szeretitek ha egy nőn...

Férfiak szeretitek ha egy nőn magas sarkú van? Mit gondoltok azokról akik mindig ilyen cipőben járnak?

Figyelt kérdés
én szinte mindig magas sarkú cipőt viselek, kivéve biciklizéshez meg túrázáshoz mondjuk. eddig úgy vettem észre hogy egy barátom se rajongott a 12+ centis cipőimért.
2011. szept. 20. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Minden pasinak tetszik az igényes szép magassarkú, hiszen megnyútja a lábat és kiemeli a feneket. Szebb lesz tőle a járás. Akinek meg nem tetszik, hát arra nem tudok mit mondani.
2011. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha tud benne rendesen járni, és nem kell miatta állandóan csigalassan tipegni, akkor igen. Meg persze én magas vagyok, de egy alacsonyabb férfi nem feltétlenül díjazza, ha a nő a cipő miatt egy fél fejjel magasabb lesz, mint ő.
2011. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én nem vagyok magas, csak 165 így cipővel pont jó magasságom lesz.
2011. szept. 20. 12:11
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem, ha egy NŐN magas sarkú cipellő van, de ne állandóan. A nőt azért írtam csupa nagybetűvel, mert sok fiatal kis csitri is felvesz iszonyat magas cipőket, amiben se tartásuk nincs, se járni nem tudnak.

Pl. szeretem, ha a feleségem kényelmes, lapos talpúban jön bevásárolni, de ha vacsorázni megyünk, vagy társaságba, ott már legyen nőcis. :)

31/F

2011. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasinak tetszik. Ők nem a cipőt nézik. És idővel a lábad majd kikészül. Akkor mit csinálsz? Javaslom, hogy csak alkalmakkor viseld. (A lányom pl. 14 évesen kezdte, nem tudtam lebeszélni, most 18 és fáj a bokája. Az élet megtanította azt, amit én nem tudtam. Csak kár, hogy így tanulta meg.)
2011. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
szépnek szép, de szörnyen kényelmetlen és tuti nem egészséges :)
2011. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges hogy állandóan rajta legyen a nő lábán. Mire megy vele? Tényleg tönkre teszi a lábát, ráadásul megszokott lesz hogy mindig ilyen tipi-topi és elveszti a varázsát. Kérdésem: A sarki boltba is magassarkúba tipegsz át?
2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem minden férfi szereti.

De én nem nagyon hordom, mert fáj benne a lábam.

Akinek tetszem, annak tetszem 5 centis sarkúban is.

2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Én utálom. Csak a bakancsos nők a nők.

18/f

2011. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

3-4 centis max. afölött inkább nevetségesek, nem szépek.

olyan ez is mint a műköröm, a kicsi egyszerű még szép, de a nagy színes csilivili karmok már hányinger keltőek bármilyen szép nőn. a cipőre is igaz, ha kelleti magát 10 centis tűsarkúban az számomra inkább visszataszító még a legszebb nőkön is.

2011. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!