Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik webáruházban vagy...

Melyik webáruházban vagy boltban vehetnék ilyen táskát?

Figyelt kérdés
olyat, amin van válltáska fül és oldaltáskaként is hordható, valamint beleférnek a sulis cuccaim és jó minőségű (bőr, műbőr pl)

2013. júl. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ebay
2013. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aliexpress.com

Én innen készülök rendelni.

2013. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Vannak olyan táskák, amin nem két fül van, hanem egy, és a kézitáska füle elég hosszú ahhoz, hogy lehessen vállon is hordani,

így a másik nem zavaró és felesleges is.


A műbőr nem a legjobb minőség, pár év után lemegy a felső rétege és tönkremegy (főleg a táskafülnél, mert az van nagyobb igénybevételnek kitéve.) A bőr viszont drágább.


A sulis cucc relatív, kinek mi mennyi, hány tankönyv + egyéb. :)


Én a magyar termékeket szívesebben támogatom.


Itt is lehet nézegetni a meska.hu-n, sok sok táska van és eladókkal lehet egyezkedni mi az egyéni kívánság fülre, méretre stb...

[link]

2013. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H&M-ben sokszor láttam már ilyen fazonú táskát.
2013. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:


Az aliexpress biztonságos? Rendeltél már onnan? Hogyan fizettél?


Köszi.

2013. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én félek ezektől az ebayes kínai minőségektől. lehet hogy olcsó meg minden, de két hét és tönkremegy. meg ki tudja, hány gyerekmunkás keze munkája van bennük... úgyhogy megnéztem meskán (ismertem már régebben, de köszi azért), és írtam egy bőrművesnek hátha elkészíti nekem ezt [link]
2013. júl. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!