Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhaüzletekben fogadják...

Milyen ruhaüzletekben fogadják el az Erzsébet-utalványt?

Figyelt kérdés
Pl. Takko, New Yorker, H&M vagy esetleg cipőboltban (Deichmann) elfogadják? Vagy ha tudtok más üzleteekt, várom azokat is! Köszönöm előre a választ!

2013. júl. 23. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Erzsébet utalvány élelmiszerre érvényes csak.

Én láttam egy példát arra hogy egy 50 éves nő a tescoban vett kaját meg valami ruhát és csak Erzsébet utalvánnyal akart fizetni, és akkor mondta neki az eladó hogy azt csak a kaja árába számítják bele. És akkor vihette vissza a ruhákat mert nem volt nála elegendő pénz.

2013. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak a KIK-ben láttam kiírva,hogy elfogadják.
2013. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de a sima erzsébet utalvány kajára mehet csak a kikben is a beiskolázásis bözsi utalványt fogadják el.
2013. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is beiskolázásisat kapok, azt ruhára is le lehet vásárolni...anyával úgy döntöttünk, hogy inkább ruhát kéne venni, emrt abból jobban le vagyok amortizálódva, tanszert nem kell olyan sokat venni.
2013. júl. 24. 18:30
 5/6 anonim válasza:
[link] itt emgtudod nézni:)
2013. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de ez a sodexoé nem? vagy ugyanaz mint az erzsébet utalvány?
2014. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!