Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek a magassarkú...

Fiúk nektek a magassarkú szandál vagy a telitalpú szandál tetszik jobban egy csajon? Lányok is írjanak, hogy melyiket szeretik jobban!

Figyelt kérdés

magassarkú:

[link]


telitalpú:

[link]


2013. júl. 25. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, de a telitalpú semmikép.
2013. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok de ezek közül mindkettő borzalmasan néz ki a telitalpú undorító szerintem én csak normál vagy platformosat hordok.
2013. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a normál magassarkú szandál. Ezek a telitalpúak nagyon furcsának és ormótlannak tűnnek. Nekem jobban tetszenek az ilyen diszkrétebb, hagyományosabb magassarkú szandálok: [link]

22/f

2013. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én az ilyeneket szeretem:)

[link]

még egy kicsit lehet magasabb is(csak szabásra ez áll a legközelebb hozzá)

16/l

2013. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a platformnál jobbak, a platform szerintem nagyon gáz, engem esküszöm hogy a lópatára emlékeztet és még senkit se láttam aki tudott benne menni
2013. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és utálok mindenfajta magassarkút. De akkor már inkább egy normál magassarkú, mint a telitalpú. A sima magassarkú sem az én stílusom, de az legalább tud elegáns lenni, a telitalpú viszont ormótlan.
2013. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A magassarkú szandál sokkal jobban tetszik. Ha megfelelően öltözöl hozzá és tudsz benne járni, nagyon jól kiemelheted vele a lábaidat.
2013. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a magassarkú szandál csinosabb, a telitalpú legtöbbször egy patára emlékeztet :D de vannak olyan fazonok, amik nem rosszak :)
2013. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és 17/L
2013. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!