Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tud nekem ajánlani egy...

Valaki tud nekem ajánlani egy egyszerű, (de nem ciki) jelmezt egy halloween buliba?

Figyelt kérdés

a sulinkba lesz egy halloween buli.a diákönkormányzat rendezi és én is tagja vagyok tehát illő lenne megjelennem. kellenne vmi jelmez is de nem tudok semmit ami egyszerű , nem ciki (mert fél falun át kell mennem majd a suliig),lehet benne táncolni (mert ez egy ilyen táncolós tini buli lesz).vkinek vmi ötlet???

15/L


2009. okt. 22. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:

ja és nem akarok rá nagyojn költeni

előre is köszi a válaszokat :)

2009. okt. 22. 17:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Fekete macska... fülek, farok, esetleg ilyen tappancsos alakú cipő, kesztyű, egy kis smink és kész is.
2009. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

angyal - fehér ruci-lehet egész ruha v szoknya vmi felsővel. Hullámosítsd be a hajad, készíts valami világos színű sminket, kartonból szárnyat (vond be fehér papírral). A szárnyakat elég majd ott felvenned,nem kell abban végigmenni a falun. Glória helyett pedig jó lesz egy csillogó vagy gyöngyös hajpánt.

ilyesmi (lehet egyszerűbb a ruci):

[link]


Ördög - fekete naci és felső, vagy piros is lehet. hátulra egy kis farkinca, sötét smink,piros száj, hajpántra papírból vagy kartonból tudsz szarvakat ragasztani vagy pár forintért lehet is venni ilyen szarvakkal felszerelt pántot.

ilyesmi(persze kicsit szolidabban :D)

[link]


vagy ilyen:

[link]


[link]

2009. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
boszorkány. fekete, csillogós vagy csipkés felső, fekete naci vagy szoknya, kicsit borzas haj, sötét smink, szerezz egy boroszkány kalapot (én tavaly 1000ért szerváltam tescóban) és vicces akarsz lenni, vigyél egy seprűt is:)
2009. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a boszi az jó ötlet.. vagy zombi.. vagy valami híresség bőrébe is bebújhatsz
2009. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csillagfejű csavarhúzó...


ha fiú lennél mondanám még a hordó csappal és a bőrösvirsli mustárral ötleteket, de mindkettő kiógatós project.

2009. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vámpír!

Fekete nadrág, fekete kapucnis felső, a fejedet, kezedet behintőporozod és veszel kb. 200 ft vámpírfogakat. A szádat kikened vér vörös rúzzsal és csinálsz a szád szélén a rúzzsal egy kis lefolyást "vér" gyanánt.. :D

Pofon egyszerű, meg most úgyis vámpír korszak van szóval nem is ciki!

Vagy még lehet tősgyökeres Emo is! az úgyis gondolom tudod, hogy néz ki..

Tavaly bnőm nagyon jól megoldotta.. Zöld nadrág, cipő, pulcsi. A mell alá érő haját feltupírozta de nagyon durván égnek állt az összes haja.. És temperával szépen kifestette a száját. a szemét is zöld füstösre csinálta meg és pirosító helyett "zöldítőt" kent az arcára.. Zöld körömlakk.. Áhh nagyon állatul nézett ki! És semmit nem kellett vennie, mivel minden háznál volt, vagy kölcsön kért vkitől.. :D

2009. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem írni, h UFÓnak öltözött.. :D
2009. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekemis kellene valami tibb...én fiú vagyok és hasonló probllémával küszködök...esetleg még valami tipp?de nem muszáj halloweeni jelmez jó bármi másis és nem baj ha kell rá költeni (csak ne túl sokat)valami brutál jelmez kéne ami nagyon kidolgozott és oersze szálítható mert 30km-ert kell megtennem vele...szal lehetőleg elférjen hátizsákba...:D Nem tudom kitalálnni hogy mi legyek:(
2009. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
:) ezek a jelmezek mind tök jók, én is hasznát veszem egy-néhánynak...és az biztos, hogy nem lehet ciki egy jelmez...csak jó...kivéve ha nagyon nagyon gagyi...:/ én tavaly a sulibulira egy fehér pólót húztam, amire ráírtam: "jelmez" x)
2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!