Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pántnélküli szilikonos...

A pántnélküli szilikonos melltartók mennyire működőképesek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amely csak elől létezik és ilyen "kosaras" szilikon?
2013. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van kettő is. Hát számomra is-is, szóval hagy némi kivetni valót:S Ez, mint előbb írtam, csak elől van, tulajdonképpen két "kosár", mely középen műanyag kapoccsal záródik. Először melleidre illeszted, majd középen összekapcsolod. Fontos, hogy használat előtt bőröd tiszta, száraz legyen, ne használj testápolót stb. és minden használat után mosd meg langyos tiszta vízzel! Nekem van egy drágább fajta és nagyobb méret, meg egy olcsóbb, és kisebb... hát minőségében nincs különbség, viszont kissé lelapít, és mondhatni "tyúkmellet" csinál, bár nem tudom, biztos függ a mell nagyságától is, nekem nem valami nagyok, talán azért nyomja le. Viszont kényelmes és csőtopok alá nagyszerű, nem látszik, hogy van rajtad mégis takarja amit kell! Azonban, ha nagy a meleg, és izzadsz, akkor sajnos elkezd csúszkálni, ami nagyon zavaró tud lenni:P
2013. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam. Köszi a választ :)
2013. júl. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!