Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák szexik egy...

Milyen ruhák szexik egy molett lányon?

Figyelt kérdés
csak olyan ruhákat találok a boltokban, amik vékony lányoknak áll jól :/ tudtok mondani, esetleg képeket linkelni szexi ruhákról, amik a duci lányokon is jól állnak? 18/L
2013. júl. 25. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szoknyák/egyberucik pont a teltebb lányokon mutatnak legjobban. Az A-vonalú szoknyák különösen szépek tudnak lenni. De egy klasszikus miniszoknyás összeállítás is nagyon csábító tud ám lenni:

[link]

[link]

22/f Remélem, segíthettem! :)

2013. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Semmi. Inkább fogyj le.
2013. júl. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Kinek legyen szexi? Mert nekem egy molett lány sehogy nem lesz szexi... bocsi, de az elhízás épp olyan gáz mint a zsíros haj és egyéb dolgok. Kezdjél valamit magaddal, diéta, sport, torna, stb.
2013. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Én sem tudok olyan ruhát, ami szexi egy molett lányon. Ha szexi akarsz lenni, akkor fogyj le.
2013. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
valami sportos, eredj mozogni!
2013. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
talán nem a ruhákkal van a baj. TALÁN. nem egy ruhától kéne várni, hogy szexi legyél.
2013. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen, első :)

a többieknek meg: nem mondtam, hogy egy túlsúlyos, semmit nem mozgó, állandóan zabáló lány vagyok. munka és iskola mellett nehéz sportolni járni, de konditerembe eljárogatok. nem eszem sokat. és nem egyszerű a fogyás. próbáltam már persze, de eddig még sosem sikerült. ha nagyon nem tetszenék magamnak, durva diétába és sportolásba kezdenék mindent hátrahagyva. a barátomnak és magamnak akarok szexinek tűnni bulikban. igen, van barátom, volt egy két évig, és van most 1 hónapja. nekik nagyon tetszem :) vannak olyan fiúk is a világon, akik nem a vékonyakra buknak, vagy nem számít nekik annyira a test. de ismeretlenül könnyű ugatni...:) ti nyilván tökéletesek vagytok minden téren :)

2013. júl. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!