Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, egy pink bikini mennyire...

Fiúk, egy pink bikini mennyire tetszik egy lányon? Befolyásol titeket negatívan ez a szín vagy csak az alak számít?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
az alak a mérvadó, egy vizilóból, bármit vesz is fel, nem lessz sellő....
2013. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért érdekelne mert kaptam ajándékba egy pink bikinit,a fazonja nagyon tetzsik ,jól is áll,viszont a színével még nem egészen vagyok kibékülve.ezért érdekelnének a vélemények.
2013. júl. 26. 18:53
 3/8 anonim válasza:
100%
a pinkkel nincs bajom, ha jól áll egy lánynak akkor meg végkép nincsen vele bajom.
2013. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pink jó, én is hordom!

30+/f

2013. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

De mi az hogy pink? Tudom hogy mit jelent de basszus magyar vagy nem? magyar oldalra írsz nem? akkor beszélj is magyarul rendesen.

Amúgy nem gáz a rózsaszín, de aki mondjuk nem tudja mi a pink jelentése az szerinted mit csinál? Nem mindenki tanul ám angolt, valaki egy nyelvet sem beszél mert olyanok is vannak csak az anyanyelvét beszéli persze.

2013. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
1-esnek van igaza!
2013. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol negatívan. Egyedül a nagyon erős színű bikinik nem tetszenek nőkön.
2013. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

kedves 5ös válaszoló azért a pink szót használtam mert így a legtöbb ember be tudja azonosítani h a rózsazsín melyik árnyalatára gondoltam:) sajnálom h ennyire szúrta a szemed.

2013. júl. 27. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!