Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért álmodom azzt, hogy...

Miért álmodom azzt, hogy reggel felkelek lányruhában vagyok?

Figyelt kérdés
Belülrol van egy vágyam, hogy felvehessek lányos ruhákat. Sajnos körülöttem nem elfogadott, a család bizti nem fogadná el, rogton buzinak tartananak.pedig csinosaknak találom es én is szivesen hordanám! Meg csak 12 vagyok sajnos.Mit csináljak?
2008. jún. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen lányruhára gondolsz? Fehérneműre, vagy felsőruhára?
2008. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem olyan mindegy hogy melyikre gondol....fiu és lànyruhàra gondol.sajnos bekell valanni,te buzi leszel(ne haragudj hogy igy leirtam)de ez az igazsàG:S.remélem nem az én öcsém vagy,mert ö is 12..........:D:D:D,és ö is a neten log csomot...:Dmondjuk belöle ezt nem nézném ki:D.
2008. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az öcsim volt ilyen, felvette a szoknyáimat, de szerencsére már kinőtte :] vegyél fel nyugodtan lányruhát, úgy is előbb vagy utóbb kinövöd xDĐDxD
2008. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De kis aranyos vagy :)


Egyáltalán nem biztos, hogy meleg leszel vagy vagy.

1 lehet hogy ez csak fiatalkori bolondság.

2 lehet hogy tényleg másságra utal, de az még majd kialakul.

3 lehet felnőtt korodban transzvesztita leszel :DD


Semmi baj, még nagyon fiatal vagy ez majd még változik. Addig is ha nagyon úgy érzed vegyél fel nőiesebb ruhákat otthon, amikor senki sem lát. És majd meglátod, hogy érzed.

2008. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj el farsangra Piroskának, vagy Hófehérkének öltözve.
2009. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NekoMc válasza:

Miért lenne b*zi, sok felnőtt férfi is van, aki lány ruhát hord és HETERO! Vrossdresserek illetve Genderfludok

Itt egy link a genderfluidhoz

[link]

2016. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!