Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy eladó átvert, és hamis...

Ha egy eladó átvert, és hamis Converse cipőt adott el nekem, miközben azt mondta, hogy eredeti, mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mielőtt engem is "leszidnátok", sejtettem, hogy hamisítvány, nem is a pénzt sajnálom rá... csak "megleckéztetném". Mit kell ilyenkor tenni, kinek szólni?
2013. júl. 29. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Online vetted? Postai úton?

Semmit nem tudsz tenni.

Megfogod a hamis cipőd és feljelented és ő meg azt mondja nem ezt küldte el... te kicserélted stb stb.

Ha tudtad h hamis mit kell akadékoskodni?

Ő nem mondhatja h hamis... teszvesz, vatra stb törli a hamis aukciókat amik egyértelműen hamisak. Nem irhatja oda hogy "gondolkozz már hülye, ennyi pénzért mit hittél b+?"

2013. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vaterán vettem Egyébként tele van hamis cipőkkel nemigen törlik... erről ennyit.

De ott vannak rajta a papírok, ill. külön feltettem a kérdést, hogy eredeti-e. Azt mondta igen.

És nem tudom felétek, hogy van, de nálunk a sejtettem és a tudtam között van egy "aprócska" különbség.

2013. júl. 29. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezel valamit látszik a terméklapon a kérdés- válasz.


Tény h csak hamis, de azért mert annak tűnik attól még nem törölhetik az aukciót, de ha LEÍRJA hogy persze hamis simán törlik!


Megkaptad, jó, olcsó volt, mit akarsz még?


Amúgy meg tényleg semmit nem tehetsz.

2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként szerintem semmi különbség nincs az eredeti és a hamisított converse között . Nekem van ez is az is , ha nem én vettem volna nem tudnám megmondani, hogy melyik az eredeti . Minőségre is egyformák . Inkább örülj neki , hogy van egy olcsó cipőd.
2013. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!