Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszerűen nemtudok magamnak...

Egyszerűen nemtudok magamnak rövidnadrágot venni?!?!

Figyelt kérdés

esküszöm olyan béna alakom van hogy lehetetlen normális rövidnadrágot venni magamnak :D

ha ilyen "normális szabásút" veszek :

[link]


mint ez, akkor a köldökömig fel kell húzni és nagyon hülyén nézek ki.


ha pedig csípőnadrágot akkor kiliffenik oldalt a husim(megjegyzem nem vagyok kövér )

és ha a csípőgatyából nagyobb méretet veszek akkor meg lötyög rajtam.. amúgy kicsit feljebb van a medence csontom mint kéne és szerintem ezért de ilyenkor most mit csináljak ? szabassam át ??? :D:D

köszi előre is !


és itt egy kép rólam :


[link]


2013. júl. 29. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"nemtudok"?

"kiliffenik"?


Szerintem inkább a helyesírással foglalkozz, mint a rövidnadrágokkal...

Amúgy meg a linkelt nadrággal semmi baj, szerintem biztos jól áll, semmi baj nincs azzal, ha a köldöködig fel kell húzni. De, ha zavar, akkor vegyél felé kicsit hosszabb pólót, és kész.

2013. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

miért kell mindenbe belekötni ? :(


de hiába, a pólón átüt hogy odáig van felhúzva. lógós pólót meg nem hordok..

2013. júl. 29. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi bajod azzal, ha fel van oda húzva. Ha eleve magas derekú nadrág, és nem felrángatott, akkor az kifejezetten csinos. Nem úgy, mint ezek a hülye csípőnadrágok, amikből a legvékonyabb lányoknak is bugyog ki a nemlétező hájuk...


Amúgy meg azért kell belekötni a hibákba, hogy vedd észre őket, és tanulj meg lehetőleg helyesen írni. Vagy téged nem zavar, hogy egyben írod, hogy "nemtudok", meg társai?

2013. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak magas derekú rövidnadrágok is, betűrt pólóval jól tud kinézni pl. Meg vannak olyan sortok is, amik nem passzosak, talán az alkatodhoz szerencsésebb választás lenne. Meg járj végig több üzletet is, elég eltérő a méretezés.

És ami "kiliffen", az nem husi. Járj el rendszeresen futni, és akkor jövőre nem lesz ilyen gondod, ha ennyire zavar a dolog.

2013. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jólvan sajnálom, most már helyesen fogok írni, nem követem el ezt a hibát még egyszer .

Köszönöm szépen a válaszokat !! :D:D:D:D

2013. júl. 29. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen szabású jól állhat, ha jó méretben veszed. Mert hát nem vagy kövér, ez igaz, de bőven van háj az oldaladon, hasadon, amit egy kisebb gatya ki is emel. Teljesen passzosat ezért ne vegyél.

Meg azért nem ártana kezdeni valamit magaddal még időben, sport, edzés, mert másképp ez a háj ott csak egyre nagyobb lesz és akkor már kövér leszel...

2013. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most megijesztettél :|| tényleg sportolnom kell..:S

köszi amúgy!! :)

2013. júl. 30. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megsúgom, hogy az első nadrág az mindenkinek majdnem köldökig érne ha felvenné, és a te alakodon abszolút jól mutatna. Ráadásul az ilyen típusú nadrágnál nem muszáj, hogy a combodnál feszüljön, az a lényeg, hogy derékban meg fenéknél jó legyen. Nekem is van több is, és nem mind passzol a combomnál.
2013. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!