Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövő nyáron is divat lesz a...

Jövő nyáron is divat lesz a neon színű ruhák, kiegészítők?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem már most is ciki, max strandon még oké, de szerintem ez ilyen tipikus "kínais" divat volt idén is. :)
2013. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az értesüléseim szerint igen.
2013. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Már most sem az !!! Kicsit le vagy maradva édes :) az elsővel teljesen egyet értek !! Idén a púderszínek voltak/vannak divatban...
2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
De én ezt az egész divat dolgot nem értem, most pár marhán púderszínű dolgot lát az ember, akire felnéznek a médiában pl. Mostantól ez diktálja a tempót, nekem is vennem kell púderszínű ruhát, a régi nem ér semmit mert nem divatos. Marhaság.. ha jól néz ki egy ruha és jól áll az illetőn pont rohadtul mindegy.
2013. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
a neonszín csak most kezd terjedni, egyelőre még cikinek tűnik, de jövőre mindenkin az lesz.
2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rajtam biztos hogy nem, mert eddig csak romákon láttam olyat!
2013. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom , mikor mi a divat, mivel feleslegesnek tartom. Jó persze van egy két, divat bolg amibe néha-néha belenézek, és ha látok jó ötleteket azt megfogadom. Próbálok egyedien öltözni.

Az most, hogy meg mi a divat... Pl.: ha a haspóló a divat, vízszintes csíkokkal akkor én azt tudom, hogy nem veszem fel, mivel szélesít,nem előnyös, és így is van rajtam 10 kg plusz.

Én ugyan ez a neon szín is. nem mindenkinek áll jól, vannak olyanok akit közönségessé tesz.

Mondjuk,nem szeretem a neon színeket, de azért láttam már olyat hogy kiegészítőként tetszett máson.


Ne nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ha neked tetszik, akkor hordjad nyugattan.Mindegy mi a divat.

(ez persze saját vélemény)

15/L

Remélem segítettem. :)

2013. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Rajtam se lesz, az biztos:)

Szerintem ha valami "berobban" a divatba, akkor jó sokáig benne is marad. Pl a virágminta is már évek óta divat, vagy a vállnál ráncolt ujj.

Mondjuk ennek nem kimondottan örülök, mert már fáj a fejem a sok közmunkássárga meg ufohányás színű ruhában szaladgáló lányoktól.

2013. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Sokat segítettek!
2013. júl. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!