Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában miért hordanak...

Mostanában miért hordanak etnies, dc stb. ruhákat azok is akiknek más a stílusuk?

Figyelt kérdés
mármint h a "pláza cicák" (bocs a kifejezésért) felveszik az etnies cipőt meg ilyenek... kicsit idegesítő h azt se tudja mi az csak divatból felveszi :S
2009. okt. 23. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet neki is tetszik! Attól még miért ne vehetné fel? Énis felveszek mindet ami megtetszik!
2009. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos azért mert tetszik nekik. Különben annyira nem lehetnek plázacicák, mert egy plázacica csakis magassarkút hord, nem pedig ilyen cipőket.
2009. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó lehet igazatok van, de nem vettétek észre h eddig kevesebben hordták ezeket a cuccokat de most már egyre többen divatból felveszik?
2009. okt. 23. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azért mert divat, jól mondod! Azért divat hogy felvegyék az emberek és akiknek esetleg eddig annyira nem is tetszett is felveszik mert divat.
2009. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudják, mi az? Az egy cipő. Akárki felveheti. Nagyon egyszerű.


Félsz, hogy rád is azt fogják mondani, divatmajom vagy? Közlöm hogy eddig is az voltál, csak a "különbözzünk direkt a többségtől, de azért tartozzunk valahova" irányzatot követted.

2009. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen kérdések annyira visszavisznek az általánosba... most nem tök mindegy, ki mit hord? Én világéletemben rock-ot hallgattam, és egy darab együtteses pólóm sincs, se acélbetétes bakeszom. Ráadásul 13 éves korom óta tornacipőt hordok, most meg hirtelen azt hiszik, emo vagyok!?!?

Miért kell mindenkit dobozba rakni és felcímkézni?

22L

2009. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok emo, se deszkás semmi ilyesmi (őszintén nem tudom melyik sítulshoz tudnám sorolni magam :) inkább az "ami megtetszik felveszem" kategória vagyok.) Nekem is van egy VANS (slipon) cipőm. Néha-néha hordom de inkább egy Victory deszka cipő.
2009. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!