Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srác farmer rövidnadrágban?

Srác farmer rövidnadrágban?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 30. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul borotvált láb..
2013. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne má'
2013. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
b*zi...
2013. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max térdig érőben!
2013. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
undorító, és b*zis..kár, hogy a mai p*csák erre buknak...borotvált láb, p*csagatya...*taps*
2013. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Nekem tetszik, szerintem tök jó ez a gatya! :) (Mármint a kérdező linkjére értem, a 4-es válaszoló által linkelt az már nem tetszik.)


15-20 éve érdekes módon ez a fazon teljesen elfogadottnak, és hétköznapinak számított, nekem is volt ilyen rövid sortom, és imádtam. Nem tudom, most miért van ellene mindenki, de biztos csak azért, mert most más a divat, és aki nem aszerint öltözködik, azt lenézik.


De ilyenkor, amikor közel 40 fok van, szerintem ez lenne az ideális, a normális hosszúság. Én szívesen hordanék ilyet mostanság is, de sehol nem kapok férfiben sajnos, csak csajoknak valót találok. Hol lehet ilyent venni? Te hol vetted? Ugyanilyen rövid, és szűk fazont szeretnék!

Amit sikerült vennem eddig az a térdem fölé ér pár centivel, de hasonlóan egészen szűk fazonú, és kínaiban sikerült venni. De ilyen rövidet, mint a tied, sehol nem találtam.


A kezed, lábad milyen módszerrel szőrteleníted?

2013. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Isten bocsássa meg nekünk :D
2013. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7: Sehol. De ha megvan a megfelelően szűk nadrág, akkor irány a szabó. Ott te mondod meg, milyen hosszú legyen, hogy legyen felszegve, kell-e rá slicc oldalt, stb. A képen látható short is térdig érő nadrágként kezdte a C&A tucatosztályról.


A másik kérdésre: elektrolízis, ami kiirtotta/elgyengítette a szőrzet nagy részét, a maradékra mehet a borotva hetente/kéthetente, így nem szúr.

2013. júl. 30. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szexi.
2015. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!