Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olcsó, jó turikat...

Tudtok olcsó, jó turikat mondani, ha lehet Budapesten, Kecskeméten, vagy Budapest közelében?!

Figyelt kérdés
Jó alatt azt értem, hogy 13-18 éves korosztályra való ruhák, lehetőleg angol minőségi üzlet legyen. Keresgélek neten, de a ti tapasztalatokban azért jobban megbízok. Ha esetleg van kedvenc helyetek írjátok már le, mit találtatok, miért szeretitek, stb. KÖSZÖNÖM

2013. júl. 30. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Renoválás -Blaha-Dohány utca sarka : igazán olcsó, kincsket lehet találni,de sok nézelődés és türelem kell hozzá.


HÁDA Sugár, Örs vezér tere - darabáras, így picit drága. nadrágok 2-3ezer közt, felsők és ruhák 2 ezer körül.


HÁDA Astoria : cipőkben, táskákban, kiegészítőkben erős.


Maggies, Móricz Zsigmond Körtér : válogatott, darabáras, alapdarabok vannak.


Egyebek:

Blaha: Sik-Sik

Október utca: Dressing Room



Egyik sem az a kifejezetten olcsó turi, de aki keres, mindenhol talál. Én nem térek be pl.: a Nagy Lajos király úti hádába, hiába olcsó, de engem undorít.

2013. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is voltam egyszer a Nagy Lajosiba, nagyon olcsó, de nincs is benne szinte semmi felvehető.:(

Szétnézünk majd arrafelé, köszi ;)

Te itt miket találtál ? Pl képet tudnál küldeni, vagy esetleg leírni?

2013. júl. 30. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

a humamaban szombatig 600ft-ért vannak ruhák(van pár kivétel,azok 50%kedvezménnyel vannak)

minden korosztályban vannak ruhák,elég sok jót találtam

2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Arimateia válasza:
Hollán-Katona sarok, a nevét nem tudom, de új ágyneműk (nem huzat!) és fehérneműk vannak olcsón.
2013. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Hádákat tudom ajánlani... én az újpesti kilósba szoktam járni. A darabárasokban is jók vannak, de nekem az már drága. De a Háda honlapján végig tudod nézni, hol van üzletük.


Angexben voltam még, az is viszonylag jó áron van, de ott csak a minőségi részen érdemes nézelődni (az is kilós, csak a "gagyibb" az olcsóbb), mert a gagyibb részlegen kb. kutya szájából kirángatott cuccok vannak. Ja, és naponként változik az ár. Angex.hu-n megnézheted, hol vannak üzletek (Kecskeméten is van 2, ahogy néztem).


Ezeket én azért szeretem, mert olcsók. Kb. Meg mert igényes, nem agyonhordott cuccokat találok... és nem kell éppen trendi vagy nagyon nehezen kombinálható cuccokért többezer Ft-okat kiadnom, ha megtetszenek. A nadrágok meg fogyóeszközök nálam, így azokat mindig ott veszek. Ráadásul mostanában plázás boltban alig találok olyan nadrágot, ami jó rám, mert mindent kb. modellekre terveznek, akinek van egy kis has- vagy fenékfeleslege, az meg bújjon el... turiban nagyobb eséllyel találok olyat, ami jól is áll az alakomra.

2013. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!