Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kis testvérem mindíg olyan...

A kis testvérem mindíg olyan szépen öltözködik. De én nem. Hogy öltözködjek énis szépen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 17:01
 1/2 anonim válasza:

Ismerős, én is érzem néha hoyg nincs saját stílusom:)

Nézz neten képeket modellekről, híres vagy hétköznapi emberekről, ajánlom a weheartit-ot, ott jó képek vannak, és nézd meg mik tetszenek. A saját ruhatáradat válogasd ki, ami t szeretsz és tetszik hagyd meg, amit nem szeretsz magadon látni se dobd kiazonnal, próbáld meg átszabni, feldobni valamivel, neten vannak jó tippek.. Szüleidtől kérj egy bizonyos összeget új cuccokra, egyezetek meg valamennyiben, hagyd hogy ők mondják meg először az összeget, ne legyél telhetetlen, mert a végén semennyit sem adnak, és menj el egy jó turiba vagy valami jó helyre ahol kiárusítás van, de ha van pénzed rá akkor simán menj vásárolni olyan cuccokat amik megtetszettek netről. Én pl nagyon szeretem a Bershka-t, a Stradivariust, a Pull & Beart, a NewYorkert,a kedvenc a H&M, ezek nem olcsó helyek, de vannak leárazások és nagyon jó cuccok (szerintem), ha nincs ilyenekre pénzed, ott a turi, kínait nem ajánlom. :)



Ja, és kérj tanácsot a nővéredtől. :) Biztosan elmegy veled vásárolni. És biztos nem öltözködsz oylan szörnyűen, nem kell az egélsz ruhatáradat felújítani, csak pár cuccot szerezz be, és sokkal jobb lesz a hangulatod ;)

2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy:


Am linkelek pár képet amit találtam remélem lesz köztük megfelelő :)


[link]


[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!