Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon tetszenek a most...

Nagyon tetszenek a most külföldöt már meghòdítò hosszú zoknik, de minden képen nagyon nagyon vékony lányok hordják. Csak nekik áll jòl? (Én 164cm 55 kilò vagyok) Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát előnyösebb egy vékony lányon. De nem hiszem, hogy annyira szörnyű alakod lenne. :D

Arra ügyelj, hogy ne vágjon be a combodba, az nagyon cikis. Szóval ha kicsit lötyi vagy hájas az a terület, akkor inkább felejtős. Ha izmos vagy, akkor nem hiszem, hogy rossz lenne.

De párszáz forint egy ilyen, veszel egyet, és meglátod, jól áll-e vagy sem, ha más nem, télre nadrág alá jó lesz. :D

2013. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul itt van pár dolog ezzel kapcsolatban.


[link]

2013. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. júl. 30. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek, de eddig akárhányat néztem, totál szoros volt a felső gumija:s meg se vettem őket, mert így ránézésre is nagyon bevágott volna, pedig nem vagyok kövér (160/47). Ha találtál nem túl szorosat, írd már be légyszi:)
2013. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy ami nem szoros az lecsúszik fél percenként. De nyilván akinek hájas a combja az ne hordja, a hájat meg a kilókból nem lehet megmondani. Nekem is hájas a combom, pedig én csak 45 kg vagyok 164 cm-hez.
2013. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!