Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket mivel vegyem fel?

Melyiket mivel vegyem fel?

Figyelt kérdés

Van 4 nadrág,4 póló,4 cipő,3 egybe részes ruha.

Nem tudom melyiket vegyem fel a holnapi grill partira meg a holnaputáni házi buliba.

Nadrág,szoknya.

[link]

[link]

[link]

[link]

Ruhák:

[link]

[link]

[link]

[link]

Egybe részesek:

[link]

[link]

[link]

Cipők:

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm aki segít nekem !Hogy melyiket viseljem mivel.Ja meg milyen fizura illene ahhoz a ruhához?



2013. júl. 31. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyberuhák 2-n kívül mindegyik ócska. Már ezer éve se volt divat !!! Az ipanema papucs jól néz ki... Menj el vásárolni ha jót akarsz :)
2013. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a bulira nem találtam megfelelő összeállítást,a grill partyra, max a farmerszoknya, a rózsaszín ujjatlan felsővel és a rózsaszín papuccsal....az egybe ruhák szépek, de a cipők nem mennek egygikhez sem, max a feketéhez de csak ha van hasonló színű táskád, de úgy is elég merész szín....
2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itt nincsenek összeillő cuccok.


Grillpartira: A farmerszoknya jó lenne , és mondjuk hozzá a fehéres póló de hozzá én egy fehér szandált vennék fel.


Buli: első egybe ruha a pirosas de hozzá én ilyen cipőt fennék fel.


[link]

2013. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazuk van az elottem szoloknak, egyik sem tul divatos, de a farmerszoknya a grillpartyra meg elmegy. a zoldes szoknya kifejezetten csunya, a piros ruha meg a legjobb, de ahoz nem mennek a cipok. ugyhogy hazibuliba a kevesbe fenylo fekete meg valamelyik magassarku. de ha csak osszejottok tepni meg inni, akkor farmer rovidgatyaban es a rozsaszin izeban menj.
2013. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
farmer szoknya+rózsaszín felső+papucs
2013. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!