Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és kb. mennyiért tudnák...

Hol és kb. mennyiért tudnák ilyesmi ruhákat csináltatni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 31. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
*tudnék
2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon sokat segítettél a válaszoddal!Pont erre voltam kíváncsi!Puszi.
2013. aug. 2. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülök neki, legalább ennyivel is tanultabbnak mondhatod magad! :O) Csók!
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aszta..tényleg? Hűha. Most akkor neked köszönhetően nagyon tanult lettem :D Te kis okostojás :D nem nagyon hinném, hogy ez az oldal a helyesírásról szól. :D Senki sem lehet olyan okos, mint te. Amúgy a tudnák is helyes meg a tudnék is. Nekem a magyar tanárom ezt tanította. Te kis b*zi!!
2013. aug. 9. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:

* azta


tudnák = többesszám 3. személy

tudnék = egyesszám 1. személy

2013. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked tényleg ez a legnagyobb bajod?
2013. aug. 18. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:
nem. az a bajom, hogy vitatkozol velem, pedig te beszélsz butaságokat. de már rég békén hagytalak volna, ha nem reagálsz ilyen együgyűen. :)
2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelj ne haragudj, hogy nem lehetek annyira okos,mint te!Senki sem lehet tökéletes..... Most amúgy próbálkoztam helyesen írni. Meg azért nem volt olyan k**va nagy hiba szerintem az, hogy tudnák meg nem nyelvtan órán vagyok,vagy nem hivatalos papírt adok be, hogy helyesen írjak vágod? Inkább a kérdésemre válaszoltál volna te....nem azt kérdeztem, hogy helyesen írok e.Tisztában vagyok a képességeimmel...
2013. aug. 27. 11:48
 9/11 A kérdező kommentje:
De, ha már itt járunk, akkor te miért nem kezded nagy betűvel a mondatot?
2013. aug. 27. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

mert ez az internet, és az ún. "csetnyelv" megengedi azt, hogy kisbetűvel kezdjem a mondatot, ha úgy akarom. a gyorsaság kedvéért. de a "nákolás" semmilyen helyzetben nem helyes. és de, nagy hiba volt, ugyanis gyakorlatilag értelmét vesztette tőle a mondat.

és nem,nem vagyok ku*va okos, csak egy tanult ember, aki igyekszik szó-szó helyesen használni a nyelvet, amit beszél.

2013. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!