Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jön mindenki azzal,...

Miért jön mindenki azzal, hogy a turkáló azért jobb, mert ugyanolyan jókat, sőt ugyanazokat megkaphatjuk mint a drága üzletekben, csak épp olcsóbban és ha valamit ott vásárolunk, olyan csak nekünk lesz és nem jön benne senki szembe az utcán?

Figyelt kérdés

Már miért ne jöhetne? Azokat a ruhákat sem limitált szériában dobták piacra, épp annyi az esélye hogy szembe jön, mint a bárhol máshol vásárolt hasonló holmiknak.

Csupán azért, mert az adott turkálóban nincs belőle 100 darab, azt még legyártották, és máshol meg is veszik. Ergo max az lehet igaz, hogy nem jön szembe senki olyan ugyanabban a rohadarabban, aki szintén abban a turkálóban vásárolta volna azt meg.

Semmi logika nincs az érvelésben.


Nem a turkálók hanem az érv ellen szóltam.


2009. okt. 24. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
mínusz egy "olyan" a végéről, elnézést:)
2009. okt. 24. 16:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy turkálóban egy ruhadarabból csak egy szokott lenni..nyilván van még máshol is, de lehet, hogy csak amerikában árulták, vagy tök más országban..és amikor az emberek megváltak tőlük, akkor mindenfelé elszállították ezeket a ruhákat.Kicsi az esélye annak, hogy valakinek még a városban ugyanolyan ruhadarabja legyen, mint amilyet a turkálóban vesz az ember.Előfordulhat, de nem valószínű.
2009. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem azért mondogatják ezt,mert a legtöbb ember ezt tapasztalja. :) Mondjuk ha van valami ütős ruha valamelyik ruhaboltban,és megveszed,akkor általában nagyobb az esélye,hogy szembefutsz vele az utcán,mint a turkálóban vett ruhának. Van logika az érvelésben,mert alapból van úgy,hogy egy egész szállítmányban nincs két egyforma ruha,tehát már akkor válogatottak a cuccok,plusz a turkálóba is még egy átválogatás után kerülnek be.
2009. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a ruhákat külföldön árulták szériában, nem itthon. Ide már csak azok kerülnek, amelyeket behoznak bálákban, hogy a turkálókban árusítsák. Így elenyésző számban vannak ugyanolyan darabok:)
2009. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit külföldön eladnak az emberek az itt mégcsak akor jön divatba szval lehet találni pár jo cuccot :D
2009. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Turkálókba nem csak külföldről hozott ruhákat szállítanak. Vannak speciálisan ilyen turkálók, de tudtommal az átlagra nem ez a jellemző.


És épp azt mondtátok példának, amit írtam én is, hogy attól még, hogy a turkálóban valamiből csak egy van, máshol fellelni. Mert hogy azzal is szoktak érvelni, hogy ugyanazokat a cuccokat megkapni ott, mint más üzletekben.


Egyébként én nem járok turkálóba, nem azért mert elítélem, csak eddig valahogy így alakult, nem vetem meg. Ismertebb üzletekben vásárolok, mégsem szokott velem szembejönni a saját öltözékem.:)


(természetesen mindenkit felpontozok, nincs rossz válasz:) )

2009. okt. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!