Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknak, a többség szerint...

Fiúknak, a többség szerint gáz a tanga, de nyáron is az, amikor nagyon meleg van? Akkor sem elfogadott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Gáz, hogyne, ha jó feneke van a csajnak, mindegy mit vesz fel, úgyis tetszeni fog.

Még majd azért fogok másfajta alsóneműt hordani, mert van aki szerint gáz?x)

2013. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyakori Válaszoló válasza:
17%
Kasztrálás után elfogadott.
2013. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor fiúknak szól a kérdés a női tangákról, vagy pedig fiúkról van szó, akik tangát hordanak?
2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem a többség szerint gáz, hanem a heterók szerint...

18/f

2013. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Mindenképpen gáz..visszataszítónak és buzoidnak tartom, akárhány fok van.
2013. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne elfogadott? Ha te magadon elfogadod, akkor az bőven elég! Ne azzal foglalkozz, hogy más fiúknak mi tetszik, hanem inkább azzal, hogy miben érzed magad jól.


Különben is, az vajon elfogadott, vagy normális, hogy más fiúkat az érdekli, hogy milyen gatya van rajtad?


Én évek óta tangát hordok, egyszer pont így a nyári kánikulában beszélt rá barátnőm a tangára, és akkor annyira megtetszett, hogy azóta csak tangát hordok, télen-nyáron. Túl vagyok azon, hogy egy kicsit is érdekeljen, hogy másoknak mi a véleménye róla. Én jól érzem magam benne, tetszik nekem is, és barátnőmnek is. :)

2013. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem jó a tanga fiúknak,ha szép izmos fenekük van.Meleg fiú vagyok amúgy
2019. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!