Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködéssel tűnhetnék...

Milyen öltözködéssel tűnhetnék optikailag magasabbnak, és mivel lehetnék nőiesebb?

Figyelt kérdés

A stílusom még keresem, de a sportos-nőies áll a legközelebb a szívemhez.

Közel 160 cm vagyok, átlagos testalkatú, csak a felső testem a vékony. Nagy vállaim vannak.

Szeretem a vászoncipőket, a csőnadrágokat, a gombos pulcsikat.

Néha, mikor ruhát próbálok, látom, ahogyan a ruhák még inkább összenyomnak. Pedig pl. színben nem ütnek el egymástól.

De arányosan kicsi vagyok mindenhol :) A magassarkú nem az én világom egyébként, tehát ezt ne igen tanácsoljátok! :D

Milyen ruhát hordjak nyáron 38°C-ban, milyen 32°C-ban, és milyet 24°C-ban? (Talán ezek azok a hőmérsékletek, amik nem a hosszú csőnacis kategóriába sorolhatók :D)

És a hétköznapokon, majd ősszel suliba? Farmer, és a tornacipő az alap lesz. :)

Milyen átmeneti kabátot, amiből elég egy, és kombinálható? :D

Köszi előre is. :)

L17


2013. aug. 2. 19:47
 1/7 olivabogyó válasza:
függőlegesen csíkozott ruhákat szerezz be, és a rövid haj is optikailag magasítja a lányokat:)
2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Optikailag magasabbnak tűnni magassarkúval a legkönnyebb, de mivel azt említetted, van más is. :)


Nyáron 38fokban mondjuk magas derekú, de rövid szoknya ami hosszíthatja a lábaidat: [link]


32fokban, kb ugyan az mint 38-ban. :) De a nadrágok terén szintén hosszít a magas derekú: [link]


24 fokban olyan halásznádragok esetleg, amik boka felé de térd alá érnek: [link]


Átmeneti kombinálható kabátnak valami olyat ajánlok ami övvel van megkötve csípő felett, és nem túlzottan hosszú: [link]


Ezek a darabokban minden képen optikailag magasabbnak tűnsz. Remélem segítettem egy kicsit. :)

2013. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

És a magasderekú "pi.sanacik"? :)

És a hajam nem olyan rövid, és most nem is akarok ilyen frizurát. :) Esetleg, az, hogy lófarok, feltűzve/konty, kiengedve egyenes, vagy kiengedve hullámos számít valamit? :D

2013. aug. 2. 22:34
 4/7 ívy1 ***** válasza:
Mindenképpen a szűk ruhák az előnyösebbek,Ha felül vékony vagy oda nem muszáj de alulra kellene,csőnadrág,leggings,jeggings,a sötét szín plusz vékonyít persze nem ilyen időben.
2013. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia megint! :))

A hajadhoz néhány tipp:

Szerintem nem jó ha nagyon rövid. Ha olyan mellig érő hajad van az szerintem pont megfelel az alkatodhoz, és optikailag a sima haj ajánlott. Nem biztos, hogy jó ha felfogod a hajad lófarokba, inkább erezd le, és az megnyújtja az arcod és magasabbnak tűnhetsz...


Még néhány tipp:

A "V" kivágású pólók is nyújthatják az alakodat.

pl.: [link]


Ha még mindig célod az, hogy magasabbnak tűnj, akkor nélkülözd a hosszú felsőket. Inkább rövidebbeket hordj, mert a hosszú felsők eltakarják a fenekedet és akkor a lábad rövidebbnek tűnik:

Pl.: [link]


És ha nagyon meleg van,akkor még ajánlom az igazi rövidnadrágokat. Ezekben a lábad hosszabbnak tűnik, és ha lábaid vékonyak akkor igazán csinosan is áll...

Pl.: [link]


Remélem segíthettem... :)

2013. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat így utólag is! :))

Most épp azon agyalok, hogy milyen cipők a nőiesek? Mindenképp akarok egy szűk bokacsizmát, ami vagy lapos vagy picike sarka van. Talán ez nőies. De konkrét cipő így direkt őszre, vagy majd tavaszra?

Úgy érzem, hogy a vászoncipő meg a tornacipő nagyon elcsépelt már -tudom, pár hónapja azt írtam, hogy azt fogok hordani-, de ma már mindenki olyan tömeg… nem ki akarok tűnni a tömegből, csupán én nem akarok beépülni.

Tényleg, mindenhol a lányok a H&M meg a NewYorker legújabb divatjaiban rohangálnak, az a menő. Nekem erre pénzem sincs, meg nem szívlelem, ha szembe jön egy az egybem egy ugyanolyan lány.

Bőrkabátról mi a véleményetek? Ez is talán tömeg, de talán a legkombinálhatóbb. Milyen szín a praktikus? Nekem a fekete, sötét szürke, illetve a sötét kék merült fel.

A ballonkabátok is szimpatikusak, de azokban már vannak iratlan szabályok, olyat majd inkább jövőre. :D

Sok a kérdésem, tudom, de nagyon nem találom magam, és jó lenne a cuki 15 évesnek kinéző fejemet nőies öltözködéssel ellenezni. :)

2013. okt. 6. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia... Ismét! :)


Szerintem a tornacipővel pont az ellenkezőjét érnéd el mint amit szeretnél.

Ősszel, amikor még nem kell csizma, de a szandálhoz, vagy a topánkához már hideg van rengeteg más választásod van.

Nem kell feltétlen tornacipőt hordanod. Egy ilyen darab pl.: [link] , azért jó, mert nem az a tipikus tornacipő. Inkább az a tipikus, laza lányos, de nem hanyag lányos cipő.

Mindazonban, ha ténylegesen és teljes mértékben felnőtesen/nőiesen akarsz öltözködni akkor sajnos sem a tornacipő sem pediglen az amit én linkeltem nem jöhet képbe. :) Inkább ahhoz a stílushoz minden időben az alacsony sarkú topánkák.


A csizmák közül nekem ezek a kedvenceim, avgyis legalább azok amik nőiesek: [link] Mindezek ellenére én a bakancsot választottam ezen a télen: [link]


Bőrkabát az egyik kedvencem nekem is, és én is hordok. NEkem fekete van. Szerintem az két okból is jó. az egyik, hogy kevésbé látszik meg rajta a kosz, na nme mondom, hogy egyáltalán nem, csak vaélamivel kevésbé. A másik pedig, hogy minden szinnel lehet kombinálni. Az enyém iylen: [link] Bár sajnos amiatt, hogy ez a fazon egy kicsit rövidebb derekú fazon sajnos nem hordhatom az ilyen rossz időkben. :( De mivel a suliban meleg van, így rávettem a ballonkabártomat (amii így kicsit réteges volt) , a ballonkabit a suliban levettem, és így egész nap lehettem a bőrkabimban. Annyi, hogy én pulóver hejett hordtam ezt.


Remélem segíthettem egy kicsit, vagy legalább ötletet adhattam! :) Ha van még valami kérdésed szívesen megpróbálok válaszolni. :)

2013. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!