Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke pamut rövidnadrág,...

Szürke pamut rövidnadrág, milyen felsőhöz?

Figyelt kérdés
[link] ehhez hasonló rövidnadrágot vettem ma, annyi a különbség, hogy picit hosszabb meg nincs rajta minta. Ehhez milyen színű pólók illenek? Repülőtérre megyek ki, azért is vettem, hogy legyen egy normálisabb rövidnadrágom, mert csak 2 van ezen kívül . Szóval nem akarok ilyen atlétát felvenni, az elég gázos. Van mindenféle színű pólóm, v nyakú, sima nyakú, egyik sem feszülős. Illetve cipőnek jó egy convers sötétzöld-szürke cipő ? Nem vagyok ilyen divatmajom szóval ezért is kérdezem, hogy mit illene?
2013. aug. 3. 16:02
 1/2 anonim válasza:

Szerintem akarmilyen szinu felso illene hozza..:)

Szurkehez minden passzol, ha sotetzold a cipod akkor fel vehetsz hozza egy ugyanolyan szinu polot, vagy vilagosabbat, azzal is jol mutattna...

2013. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Drága barátom hanyagold a melegítőalsókat és társait :D
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!