Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről az acélbetétesről mi a...

Erről az acélbetétesről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

ez lenne az első acélbetétesem, és nem tudom hogy ez jó-e vagy sem, Steel,

14/l



2013. aug. 7. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
hát ha engem kérdezel, randa
2013. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Azt hiszem ugyanilyett vett az egyik osztálytársam és nagyon törte a lábát hiába hordta sokáig. Szerintem nézz másik után :)

14/L

2013. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a Steelt, rossz befektetés, nagyon ritka, ha valakinél egy évnél tovább bírja, pedig egy jó acélebtkós bírja akár 5 évig is.
2013. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Második: a csúcsmárkás Dr.Martens is törte a lábam az elején, ugyanis erről szól az acélbetétes, hogy az elején muszáj betörni. Nincs olyan acélbetétes bakancs, ami az első 4-5 napban nem töri a lábat.:)
2013. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek ezek a csatosak, steel vagy beválik vagy nem. Nekem ilyen http://www.youtube.com/watch?v=wXS1U84oBn8 van kényelmes, régi kicsit kopott de még hordható, ez pár év után szétjött http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc másfél éve van meg ez http://www.youtube.com/watch?v=0lbh53FZO3c F/29
2013. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én viszont ajánlom a Steelt, az enyém már idén 5 éves, igaz, nem hordom egész évben, csak ősztől tavaszig.
2013. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
kinézetre j, viszont maga a Steel márka, háát...
2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 1 ó betű lemaradt a j mellől :)
2013. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ilyen volt, sőt tegnap éppen voltam a Rockpincébe, és újra találkozhattam "vele" :D Szerintem kinézetre jó, de nekem is eléggé törte a lábam, és bár igaz, hogy az elején mindegyiket "be kell törni", de nekem ez sajnos hosszú hónapok után is kényelmetlen volt, így sajgó szívvel váltam meg tőle :( (Ez idő alatt rájöttem arra is, hogy nem nekem való egy 20 soros bakancs, türelmetlen vagyok hozzá és nem is áll jól)
2013. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Minden bakancs sokáig tör...az enyém spec úgy szétb*szta a lábamat, hogy még mindig ott a nyoma, pedig két éve vettem, és jó méretben...

Nekem van egy Steel bakancsom, de elég gyenge minőségű...mondjuk az enyém még egész jól bírja...20 soros, csat nélküli...

A Shelly's bakancs viszont kitűnő minőségű, abból meg egy 10 sorosom van...

Újabban szemezek a piros/bordó/vörös-fekete steel 20 sorosokkal is, de sajnos nincs pénzem...Első bakancsnak nagyon jó főleg, ha még kinövöd a bakancsos korszakot (én is túl lettem rajta, pedig a bakancsok nagy szerelmeim - még mindig...acélbetétesmániám van..nagyon durva az ismerőseim nagy részét felismerem bakancsról...télen-nyáron-sárban-hóban-jégen-vízben folyton bakancsoztam én is,de mióta csak koncertekre hordom őket tartósabbak, szóval áttértem erre...xD)


Összefoglalva: első bakancsnak szerintem tökéletes, ha szét is rúgod, meg ha meg is unod, nem kár érte (és most mint egy hülye gyerek bocsánatot kértem az enyémtől, de nem az én hibám, hogy ilyen minősége van)...

18/l

2013. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!