Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű nők! Ismertek olyan...

Nagymellű nők! Ismertek olyan melltartót, ami kényelmes és tart is? Hol lehet ilyet kapni? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos borzasztó nagy és lógós mellem van, így muszáj melltartót hordanom, de már majd beleőrülök! 95F-100E-s Triumph melltartókat hordok, ami megtartja a mellemet, de mindegyik iszonyú kényelmetlen, és egy kínszevedés felvenni.

Ezért olyan melltartót keresek, amelyik:

- jól tartja a nagy mellet is

- sehol nem vágja a bőrt (esetleg szélesebb a vállpántja?)

- természetes v. bőrbarát anyagból készült

- könnyű felvenni (nincs kapocs, vagy elöl kapcsos, cipzáros)

Arra gondoltam, legjobb lenne egy ilyen 'egybevarrott' top-formájú melltartó, de olyan, ami tart is.


Ha ismersz ilyet, vagy hasonlót, ami neked bevált, nagyon szépen kérlek, írd meg, hol lehet kapni!!!



2013. aug. 8. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon reklámozzák

2013. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt már nézegettem én is. Csak az a baj, hogy fórumokon többen is írták, hogy a nagy mellet egyáltalán nem tartja. Neked esetleg jobb tapasztalatod van vele? Ha igen, akkor megírnád, hol lehet "élőben" megvenni (és felpróbálni)?


Egyébként igen, pont ilyet keresek, de ha nem tart, akkor vm. erősebb anyagból!

2013. aug. 8. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam,mert nincs olyan nagy mellem, de tescoban lehet kapni ilyen kis dobozban,azt fel is lehet próbálni.
2013. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 8. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első által linkelt cucc nem tart, tapasztalat...


[link]

2013. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5-6: Köszönöm! ezek is jól néznek ki. De webáruházból nem szívesen rendelnék -rendes boltban lehet őket valahol kapni?
2013. aug. 8. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Marks and Spencer
2015. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A top formaju sportmelltartok nem tartjak meg a mellet. En a pantnelkuli fazonra szavazok amit panttal is lehet persze hordani . En is probaltam mar az ahh bra tipust otthon polo ala elso osztalyu de elindulni valahova...
2016. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!