Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a szilikonos...

Mit gondoltok a szilikonos melltartópántról? Jelenlegi divat szerint ciki vagy semleges, esetleg jó?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szilikonpánt? cikinek számít.
2013. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem van, de mindig félek, hogy elszakad ezért nem hordom!. Szerintem nem ciki!
2013. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is van 5 éve még használtam is de már nem ,inkább pánt nélküli melltartó és a szilikon alatt izzad a bőröd így csúszkál is.
2013. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy atléta szerű póló alá szerintem nem gáz, de ha csőtoppal veszik fel, nah az már nem tetszik. Szerintem aki "fura alakú" ruhát vesz, az vegyen hozzá "fura alakú" melltartót is. Ez hátul kivágott ruhákra is vonatkozik.
2013. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem esztétikus,hiába hogy szilikon de lehet látni

ha nem vesszük ezt figyelembe akkor is ott marad az hogy csúszik,izzadsz alatta,könnyen szakad

2013. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki. Majdnem ugyanúgy látszik, mint a normál pánt, de tényleg megizzad alatta a bőr, nem túl szép..
2013. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Undorító. Csőtophoz vagy pántnélküli melltartó való, vagy ne vegyél fel csőtopot, a többi felsőhöz meg pántos melltartó.
2013. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szilikonos melltartópánt több szempontból rossz és kb semmilyen szempontból nem jó. Ja, de, annyiból, hogy tart.

Nem jó, mert eredeti funkcióját, hogy ne látszódjon, nem tölti be. SIMÁN látszik. Mindenki látja. Akkor már mindegy, ha hupilila. Ráadásul beizzad alatta a bőr, kényelmetlen, és kifejezetten ízléstelen.

Annyi jó tulajdonsága van, hogy jól ég.

2013. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik és szerintem cikinek számít.
2013. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerencséd, még az ízlésrendőrség is elvisz miatta.
2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!