Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs pénzünk új ruhára, se...

Nincs pénzünk új ruhára, se turkálóra. Hogyan legyek akkor divatos? Nincs nagyon kéz ügyességem de valamennyire van. Mit tegyek? Iskolában kiröhögnek az öltözködésem miatt és szégyellem.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

turkálóból sem? vannak olcsóbb helyek is...

iskolatársaid menjenek a búsba, ostobák, ha ezért kiröhögnek, szégyelljék ők magukat

2013. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kilós turkálókba menni. Tavaly alig 500 forintér találtam egy nagyon szép szövetkabátot, aminek annyi hibája volt csak, hogy a bélése egy nagyon picit kiszakadt. Márkás boltokban meg 15ezer forinttól kezdődik. Hidd el senki nem fogja megmondani, hogy honnan van :)
2013. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia privibe küldenél pár képet a ruháidról, ha kell segitek benne van benne tapasztalatom :) ésmégegy kort meg nemet irnál?
2013. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, turkálókból meglepően olcsón lehet beszerezni pár új ruhát. Ahol én vásárolok, szinte semmi hibájuk nincs a ruháknak! Meglepő, de én onnan öltözködök és állandóan dicsérnek...:) Az iskolatársaidat nagy ívben sz**d le, mert nem lehetnek valami nagyon okosok, ha ilyen miatt kigúnyolnak! Kár is velük foglalkozni ha ilyenek. Én szoktam karkötőket fűzni, vagy fonni, egyedi darabok. Múltkor egy bőr hajpántot készítettem, és iszonyú büszke voltam magamra. Böngéssz a neten: do it yourself ruhákat vagy ékszereket. Meglátod, vannak könnyen elkészíthető dolgok. Például volt anyukamnak egy régi, szakadt farmeringe (most elvileg ez nagy divat) és egy ismerődömmel levágattam az két ujját és egy csoda jó mellényt kaptam belőle! Vagy a múltkor szétszabdaltam egy függönyt, és egy régi, szakadt farmermellényemet befoltoztam csipkével és egy rózsát is varrtam rá. Mindenki dicsérte és megkérdezték: Honnan van? Úgyhogy csak hajrá, nem feltétlenül attól lesz valaki divatos, mert drága, márkás butikokban vásárol. Szerintem iszonyat egyedi, ha valaki saját magának kreál dolgokat :) És eleinte kapsz majd furcsa pillantásokat de azért lesz, mert irigyek:PP
2013. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Igazuk van a többieknek...Fölösleges rágódnod rajta... Ha ennyire szűk-látókörűek, akkor elmehetnek a... Tudod hová. Amúgy meg nem kell feltétlen divatosnak lenni, legfeljebb olyan ruhákban kell járni, amelyek normálisan néznek ki (úgy értem nem szakadtak szét, vagy nem koszosak stb.) és passzolnak az egyéniségedhez. Ha jól érzed magad egy olcsóbb, nem divatos ruhában esetleg, akkor kit érdekelnek a többiek? Az nevet, akinek nincs egyénisége, legfeljebb. De ne érezd magad rosszul! :)
2013. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég gyökér dolog valakit a ruhája miatt kiröhögni, magukat miősítik le vele.


Ötlet: http://www.youtube.com/watch?v=dnzxo4ZO8b8

2013. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vaterán be lehet állítani a keresésnél bal oldalt, hogy max. ár, vannak nagyon olcsó ruhák is, 1-2 jó csak van köztük.


Tehát pl. ingek max. 300-ért, fix áron, Békés megyében, van is néhány szép:


[link]


A települést vagy megyét még beállíthatod, és akkor nagy eséllyel nem kell postáért fizetni.

2013. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hová valósi vagy?


Nemed?


Van néhány ruhám ami nem kell (mivel van elég másik), szivesen odaadom ingyen, ha tetszik valamelyik.

2013. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fogalmazd meg itt a kívánságot:

[link]

2013. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!