Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki látott és hol, olyan 6...

Ki látott és hol, olyan 6 ezer ft-ig LAPOS talpú csizmát, lábszárközépig érőt kb? És nem hegyes orrút, és az 5 milis kocka sarok se legyen rajta.

Figyelt kérdés
Csak egy tök egyszerű, teljesen lapos talpú csizmát szeretnék. De kezd úgy tűnni, hogy ez lehetetlen. Mindenhol csak ezek az itt csatos, ott fényes,20 centis sarkú, hegyes orrú csizmák. :S
2009. okt. 26. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A Deichmann-ban van de sajna 8 ezer forint. A deichmann.hu-n meg tudod nézni.
2009. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyere el gyöngyösre itt dunát lehet rekeszteni az ijen darabokból:D
2009. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óóó, dejó neked. messzevanaz nekem az a baj :D
2009. okt. 26. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Deichmannban vettem kb. 2 hónapja, sötétzöldes- szürke, kerek orrú, tök lapos, térdig ér a szára, belefér a farmer szára is. Igaz, műbőr, de matt, olyan mintha bőr lenne. 7990 Ft volt.Bokacsizma fazonban van 5990- 6990 Ft között ilyesmik.


Ági

2009. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az pontjó lenne amit te leírtál. akkor benézek egy deichmann-ba. az első is azt ajánlotta úgyis.

köszi nektek.

2009. okt. 26. 21:25
 6/6 A kérdező kommentje:

óóó, mostlátom, 8 ezer...:(

namindegy, hátha belefér még azis.

2009. okt. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!