Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combzokni szoknyával szerintet...

Combzokni szoknyával szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Valami egyszínű, kötött jellegűre gondolok

2013. aug. 11. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
ááááá SOHA!!!!
2013. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
szerintem elég kihívó :) (legalábbis akkor, ha miniszoknyára gondolsz :D) ha azt akarod hogy mindenki meg akarjon kapni aki meglát az utcán, akkor ajánlom, ha nem, akkor inkább hanyagold :)
2013. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem eléggé közönséges...://
2013. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
tényleg közönséges,ráadásul csak kevés lányt láttam akinek sikerült úgy eltalálni hogy ne hülyén hanem jól nézzenek ki.
2013. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
én szoktam úgy hordani, de inkább kislányos szerintem. még soha nem mondtak rá negatívat, attól is függ, hogy tudja e viselni az ember
2013. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon tetszik, de nem kaptam még sehol olyan combzoknit, ami ne vágna be, pedig nem vagyok kövér. Ti hol vettétek?

Egyébként ez is attól függ, hogy ki hordja. Aki eleve kicsit közönséges, arra ez a cucc rátesz még egy lapáttal, de aki nem az, annak csinos tud lenni szerintem.

(persze az ember ritkán tudja magáról, hogy közönséges..:D)

2013. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

és egy olyan szoknyával ami A vonalú és térd fölött 10cm vel van vége (szóval nem túl rövid)

azzal is közönséges szerintetek?

2013. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nagyon jó! Én is szoktam így felöltözni, bár a tinik nagy része lenéz érte, mert nem vagyok "megszokott" jelenség..:D De a felnőttek mindig dícsérnek, hogy csinos vagyok (pedig se kutyájuk, se macskájuk nem vagyok..:D ) és nekem is tetszik szóval, ha meg van hozzá a stílusod és önbizalmad, akkor hajráá..:D De ha a többi ruhád (cipő, felső) nincs velük összképben akkor inkább hanyagold. Ha gondolod küldj privibe nyaktól lefelé képet, hogy hogy áll, és szívesen segítek!:)

17/L

2013. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!