Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy lehet, jövőre újra divat lesz a tangás bikini?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 12. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem meglepő, a lányok nagyrésze ringyó, így van rá igény.

18/f

2013. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába divat, ha csak a lányok elenyésző részének áll jól és azoknak se gondolom, hogy strandon mindenki előtt tangában kéne lenniük. Remélem van annyi önkritikájuk, hogy ne vegyék föl azok, akiknek nem kéne. Én se hordok tangát strandon.
2013. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha divatba is jön,valószínű én nem fogom hordani,maradok a sima bikininél.:)13/L
2013. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
hiába állna jól ,fel nem venném...
2013. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Felőlem divatba jöhet,de fel nem venném illetve nem venném meg az biztos!
2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
én most is féltangát hordok és jó popsim van miért ne vehetném fel? nem tudom elviselni a normál bugyit mert állandóan igazítgatni kell.
2013. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Mint a divatot általában: nem kötelező követni.

A Divatot így is csak a lányok elenyésző része alkalmazza kifogástalanul. A tanga-trendet még jóindulattal se nevezném divatnak, max valami hóbornak. A nők nagy része úgy is önbizalomhiányos és kritikus magával szemben és nem fogja hordani.

2013. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Hordja, akinek jól esik, én biztos nem mutogatnám a fenekem a strandon és szerintem másnak se nagyon kéne..láttam már pár tangás bikinit nőkön, de egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hánynak állt igazán jól.


23L

2013. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Elég szomorúnak tartom, hogy általánosságban az lett a divat, hogy minél többet mutassunk magunkból. Persze nem kötelező követni a divatot és persze mindenkinek rendelkeznie kéne némi önkritikával...a mesében. De amíg a cicanadrágot is 99%-ban olyanok hordják, akiknek az nem áll jól, addig én nem hiszek abban, hogy mindenki tisztában lenne a jó ízlés határával, így ha valóban divatba jön a tangás fürdőruha, akkor reszkessenek a retinák!
2013. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy mi a divat, mert aszerint kevesen öltözködnek. Mindenki a saját ízlése szerint vásárol. Ez így rendben is van, ameddig nem kezdik ócsárolni, kritizálni, illetve b..zizni vagy k...vázni a másikat mint az első bunkó. A strandok szabályzata egyébként egyértelmű nudi, monokini téren és lehet, hogy ha sokan igénylik majd tanga téren is. A strand az a hely, ahol levetkőzve fürdünk, szaunázunk, napozunk, sportolunk. A srácok valami idióta trend szerint lassan állig felöltözve lesznek kint, bár ahogy kinéznek jobb is így.
2013. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!